» » Car Mechanic Simulator 2018 : Porsche Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 10-10-2018, 16:32
Gönderen: SouthWeb
En Çok Satan Araba Mekaniği Simülatörü serisi yeni bir seviyeye çıkıyor!
Araba Mekaniği Simülatörü 2018, oyuncuları tamir etmek, boyamak, ayarlamak ve araba sürmek için meydan okuyor.
Yeni Barn Find modülü ve Junkyard modülünde klasik, benzersiz arabalar bulun. Kendi yapım aracınızı bile Araba Editörüne ekleyebilirsiniz.
Araba detaylarına gösterilen ilginin hayret verici olduğu bu inanılmaz detaylı ve son derece gerçekçi simülasyon oyununda tamir servis imparatorluğunuzu geliştirin ve geliştirin.
Tüm bunlar yeni, fotogerçekçi grafiklerle. Daha fazla araba (40+), daha fazla araç (10+), daha fazla seçenek ve her zamankinden daha fazla parça (1000+). Kollarını çevirip işe koyulma zamanı!
Araba Mekaniği Simülatörü 2018 ayrıca eski otomobillerin satış için hazırlandığı veya koleksiyonunuz için satın alındığı otomobil açık artırmalarını da içerir. Fotoğraf kipinin eklenmesiyle, fotoğraflardan önce ve sonra çarpıcı sonuçlar alabilirsiniz ve oyunun sonsuz sayıda rastgele oluşturulmuş misyonu sizi meşgul etmekten (ve kirletmekten) daha fazla tutacaktır.
Her bir görev, karşılamak için değişen zorluk ve zaman kısıtlamalarına karşı kendine özgü bir meydan okuma sunuyor. Ek ve ekstra araçlar gerekirse, bunlar satın alınabilir. Son olarak garajınızı, cila püskürtücüsü veya bir parça deposu gibi özel donanımları kapsayacak şekilde yükseltebilirsiniz.
Car Mechanic Simulator 2018 reloaded crack skidrow codex

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 18
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız