» » Tetraface Inc Metasequoia 4.6.8 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 10-10-2018, 13:13
Gönderen: SouthWeb
Tetraface Inc Metasequoia 4.6.8 (x86/x64) | 99.8/122 Mb

Üç boyutlu model tasarımı, özellikle insan ya da hayvan benzeri karakterlerin yaratılması, bu alanda bir miktar bilgiye ve en önemlisi de işe uygun bir takım araçlar gerektirmektedir. Çeşitli özel yazılım çözümlerini kullanarak 3D kreasyonlar yapan ve her programı tekrar kurmak zorunda kalmadan üzerinde çalışılması gerekenler için, Metasequoia gibi bir yardımcı program doğru seçim olabilir. Bu uygulama güçlü bir özellikler seti sağlamayı ve onları gerçekten samimi bir arayüzden sunmayı başarır. Metasequoia'yı çalıştırmak için birkaç mod vardır: Başlangıç, Modelleme (string), Modelleme (icon) ve Mapping.


Bu stillerin her biri, yüklenen modeli düzenlemek, uygun aydınlatmayı ayarlamak ve daha fazlası için komutları ile birlikte gelir. Tasarımı seçebileceğiniz ve ekleyebileceğiniz çok çeşitli nesneler ve üzerinde çalıştığınız modeli değiştirmek için kullanılan bazı araçlar vardır.

Metasequoia'nın sahip olduğu düzenleme işlevi oldukça basittir, ancak yine de nesnelerin, malzeme yüzlerinin ve köşe noktalarının üstesinden gelmek için gerekli tüm eylemleri kapsar. Tasarımın seçilen her bir kısmı gerektiğinde sabitlenebilmekte, saklanabilmekte ya da geri getirilebileceği gibi, dönme merkezi olarak görüntülenecek ya da ayarlanabilecektir.

Uygulamanın 'Yapılandırma' alanından yapılabilen birçok özelleştirmesi vardır, bu nedenle, örneğin fare düğmeleri ve tuş kombinasyonlarına çeşitli eylemler atayabilirsiniz. Direct3D ve OpenGL önizleme seçeneklerini ayarlayarak doku işleme kusurları ve oluşabilecek bazı aksaklıklardan kaçınılabilir.

Her şey düşünüldüğünde, Metasequoia türünün daha karmaşık faydaları için değerli bir alternatif gibi görünüyor, özellikle bu yazılımın birlikte çalışabileceği çeşitli formatlar için iyi bir destekle birlikte kullanım kolaylığı sayesinde.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 17
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız