Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 10-10-2018, 13:08
Gönderen: SouthWeb
StudioLine Web Designer 4, profesyonel web sitelerinin tasarımı, yayımlanması ve bakımı için kullanılan bileşenleri ortak bir kullanıcı arayüzüne entegre eder - sayfa düzenleyici, görüntü arşivi ve düzenleme, grafik efektleri, yayın denetimi, şablon editörü ve site yönetimi.
Entegre Görüntü Düzenleyici ve Arşiv ile Web Tasarımı
Oluşturduğunuz kolajlar, görüntüyü düzenler ve grafik efektlerini doğrudan sayfa düzenleyicide kullanır ve sonuçları anında görür. Medya gezgini ile medya varlıklarınız - fotoğraflar, grafikler, videolar ve ses parçaları. Web sayfası düzeninizde çalışırken görüntü araçları (filtreler) gerektiği gibi uygulanır. Sayfa şablonları, tasarım öğelerinizi cetveller ve bir kılavuz yöneticisi yardımıyla hassas ve tutarlı bir şekilde konumlandırmanızı sağlar. Kullanıcı dostu site navigasyonu için kolayca menüler ve alt menüler oluşturun.

HTML Programlama Bilgisi Yok
Sayfalarınıza içerik eklemek için sayfa düzenleyiciyi kullanın. Sonuçtan memnun kalana kadar metin ve resimleri gereken şekilde düzenleyin. İçeriği sayfanızda herhangi bir yere ücretsiz olarak yerleştirerek, çeşitli kullanılabilir düzen yardımcılarından faydalanabilirsiniz. Tabii ki, ihtiyacınız varsa, kendi özel HTML kodunuzun snippet'leri gömülebilir.

Düzensiz Görüntü Şekilleri
StudioLine'da, resimler dikdörtgen şekillerle sınırlı değildir. Bir resmin gerçek şekli sadece StudioLine editöründe değil, yayınlanan web sayfasında da tıklanabilir alanı tanımlar. Bu, geleneksel "görüntü haritalarını" oluşturmak ve sürdürmek zorunda kalmadan görüntülerin karmaşık katmanlanmasını sağlar.

Gölgeler, Kenarlıklar, Degradeler ve Yuvarlatılmış Köşeler
Harici görüntü düzenleme yazılımı veya HTML veya CSS sözdizimi öğrenmeye gerek yoktur. StudioLine ile grafik elemanlarınızı entegre görüntü araçlarını kullanarak kolayca tasarlayabilirsiniz.

Tasarım ögeleri
Metin ve görüntüleri bir ızgarada otomatik olarak düzenlemek için Tasarım Öğeleri adı verilen akıllı kap nesneleri kullanın. Çeşitli ayarlar yatay ve dikey hizalama, boşluk ve kenar boşlukları gibi düzen kurallarını denetler. Bu bilgi ile StudioLine, içerilen metinleri ve görüntüleri mevcut sütun genişliğine sığacak şekilde dinamik olarak yerleştirecek ve hizalayacaktır.

Profesyonel Görüntü Düzenleme
Beyaz dengesi, keskin olmayan maske oder RGB mikser gibi çok sayıda görüntü aracı mevcuttur. Tüm düzenleme adımları tahribatsızdır; bir veritabanında tutulurlar ve orijinal görüntü el değmemiş kalır. Birkaç hızlı adım ve fotoğraf kümeniz bir slayt gösterisi olarak görünecek, web'e bir galeri olarak yayınlanacak veya CD / DVD'ye yazılacak veya arkadaş çevrenize e-posta ile gönderilecektir.

Arşiv Kolaylaştırıldı
Resimlerinizi sistem ve kullanıcı tanımlayıcılarında sınırsız metinle veya anahtar kelimeler ve derecelendirmeler atayarak kategorilere ayırın. Bundan sonra, belirli görüntüleri veya belirli bir temayla eşleşenleri aramak çocuk oyuncağıdır.

Mobil Sayfalar
Akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar için web sayfaları geliştirin. StudioLine tarafından oluşturulan web efektleri, tüm popüler mobil İnternet cihazlarında çalışmak üzere optimize edilmiştir.

Web Sayfasında Slayt Gösterisini Göm
MediaCenter'ınızdaki görüntüleri eklemek veya çıkartmak, slayt gösterilerinizi değiştirmek için gereken her şeydir - web sitenizi her seferinde manuel olarak güncellemenize gerek yoktur.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 12
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız