» » StudioLine Photo Pro 4.2.42 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 10-10-2018, 13:07
Gönderen: SouthWeb
StudioLine Photo Pro 4, sunucu tabanlı ağlardaki büyük resim koleksiyonlarının profesyonel düzenleme ve yönetimi için son derece etkili bir yazılımdır. Tabii ki, tüm popüler kamera modellerinden RAW formatları desteklenmektedir.
Hepsi Bir Arada - Artı Ağ
StudioLine Photo Pro, sunucu tabanlı ağlar için çok kullanıcılı bir üründür. İlk lisans, sunucu örneğini artı 5 iş istasyonunu kapsar. Ek iş istasyonları lisansları her zaman eklenebilir. Kullanıcıları, grupları ve izinleri yönetmek için gelişmiş kullanıcı yönetimi işlevleri kullanılabilir. Grup merkezli bir güvenlik modeli kullanmak, personel için yetenekleri kontrol etmeyi ve belirli görüntü arşiv klasörlerine çeşitli erişim seviyeleri vermeyi kolaylaştırır.

Kişisel Yük Asistanınız
Fotoğraf makinenizden, sabit diskinizden veya diğer sürücülerden hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleri yükleyin. Daha önce yüklenmemiş olan dosyalar otomatik olarak önerilmekte ve seçilmektedir.

Önceden tanımlanmış araç ayarları
Sık kullanılan görüntü araçlarını (filtreleri) veya tüm filtre dizilerini şablon olarak depolayın. Bu şekilde, aynı düzenleme adımları, daha fazla görüntüyü aynı düzenleme adımlarıyla işlemek için her zaman kullanılabilir.

Görüntülerinizi Koruyun
Yetkisiz kullanımı önlemek için kişisel filigranınızı resimlerinize ayırın. Herhangi bir grafik ve metin filigran oluşturmak için birleştirilebilir.

Kolay baskı
Çeşitli durumlara uygun baskı düzeni oluşturun. İstenilen çıktı ortamında en iyi baskı sonuçları için resimlerinizi Taylor'a aktarın.

Medya Merkezi
Arkadaşlarınız ve ailenizle fotoğraflarınızı ve videolarınızı web'de hızlı ve kolay bir şekilde paylaşın. Her çevrimiçi albümünüze kimlerin erişebileceğini ve indirmeye izin verildiğini kontrol edersiniz. Albümlerinizin ziyaretçileri katıştırılmış bilgilere dayanarak resimleri arayabilir veya slayt gösterisi veya harita üzerinde görüntüleyebilir.

Profesyonel Görüntü Düzenleme
Beyaz dengesi, keskin olmayan maske oder RGB mikser gibi çok sayıda görüntü aracı mevcuttur. Tüm düzenleme adımları tahribatsızdır; bir veritabanında tutulurlar ve orijinal görüntü el değmemiş kalır. Birkaç hızlı adım ve fotoğraf kümeniz bir slayt gösterisi olarak görünecek, web'e bir galeri olarak yayınlanacak veya CD / DVD'ye yazılacak veya arkadaş çevrenize e-posta ile gönderilecektir.

Arşiv Kolaylaştırıldı
Resimlerinizi sistem ve kullanıcı tanımlayıcılarında sınırsız metinle veya anahtar kelimeler ve derecelendirmeler atayarak kategorilere ayırın. Bundan sonra, belirli görüntüleri veya belirli bir temayla eşleşenleri aramak çocuk oyuncağıdır.

Sunum
Resimlerinizi kendi albümlerinizde, gelişmiş Zaman Çizelgesi'nde veya anahtar kelimeler ve kategorilerle görüntüleyin. Görüntü arşivinizi, tüm meta veriler ve görüntü düzenlemeleriyle birlikte CD, DVD veya ikincil sabit diske yedekleyerek veri kaybından kaçının.

Uygun Coğrafi Etiketleme
GPS kayıt cihazlarından veya GPS donanımlı dijital kameralardan GPS koordinatları ile resimlerinizi coğrafi olarak etiketleyin. Veya etiketlenmemiş görüntüleri bir haritadaki doğru konuma sürüklemek için Geo Explorer'ı kullanın.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 12
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız