Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 10-10-2018, 13:03
Gönderen: SouthWeb
DVDFab piyasadaki en iyi DVD kopyalama ve yedekleme yazılımı uygulamalarından biridir. Öne çıkan özellikler arasında DVD ve video dönüştürme, Blu-Ray şifre çözme ve DVD veri kurtarma yetenekleri bulunur. Tüm bunlar, DVD / Blu-Ray oluşturma özellikleriyle birlikte, kendi kategorisini karşılamak için şimdiye kadarki en çok yönlü DVD yönetim paketlerinden biri haline getiriyor.
DVDFab ayrıca çift katmanlı diskleri tek katmana sıkıştırmaya da sahiptir; çift ​​katmanlı bir diske veya iki tek katmanlı DVD'ye ait başlıkları ayırır ve görüntüleri kaydedilebilir disklere yakmaya izin verir.

Yükleme işlemi bir dakikadan daha kısa bir sürede tamamlanır ve düzgün çalışması için sistemin yeniden başlatılmasını gerektirir. DVDFab'ın arayüzünün anlaşılması ve gezinmesi kolaydır; Ana seçenekler sol tarafta görüntülenirken sağdaki panel kaynak ve hedef ve ek dönüştürme / kopyalama ayarlarını seçmek için ayrılmıştır.

DVDFab'ın en önemli ve en değerli özelliklerinden biri, orijinal dosyaların kalitesini korurken DVD içeriğini boş disklere kopyalamanıza / kopyalamanıza / kopyalamanıza olanak veren DVD kopyalama programıdır.

DVDFab ayrıca, popüler video / ses formatlarına DVD'leri kopyalamanız için gerekli araçları sağlar, böylece medya içeriğinizi iPod, iPad, PS3 veya Xbox gibi cihazlar için hazırlamanızı sağlar.

Uygulama, Blu-Ray dosyalarını işlemek için birkaç özellik içeriyor: Blu-Ray'ları sabit diskinize kopyalamanıza olanak veren (tüm kopya korumalarını kaldıran), dosyaları PS3 / Xbox / iPhone / iPad üzerinde oynatılabilir biçimlere dönüştüren bir ripper (3D formatları dahil), Blu-Ray to DVD kodlayıcı ve Blu-Ray yaratıcısı.

DVD / Blu-Ray ile ilgili yeteneklerin yanı sıra, DVDFab ayrıca, tüm popüler video formatlarını, yukarıda bahsedilenler gibi modern cihazlarda çalınabilen dosyalara dönüştürmenizi sağlayan mükemmel ve hızlı bir video dönüştürücüsü ile birlikte gelir.

Kısacası, DVDFab'ın özellik seti CSS şifre çözme, bölge kodu kaldırma, zengin format desteği ve DVD restorasyonu gibi etkileyici yetenekler içerir. Çıktı dosyalarının kalitesi inanılmaz, hiçbir şekilde taviz verilmiyor.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 16
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız