» » Luxion Keyshot Pro 8.0.247 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 10-10-2018, 13:02
Gönderen: SouthWeb
Luxion Keyshot Pro 8.0.247 fixed release | 666.2 mb

Gelişmiş işleme ve aydınlatma teknolojisi ve 3D render ve animasyon için ilk gerçek zamanlı ışın izleme ve küresel aydınlatma programı olan KeyShot'ın üreticisi olan Luxion, KeyShot 8'in piyasaya sürülmesini duyurdu. özellikler ve esneklik 3D profesyonellerin, KeyShot pazarında lider hız ve kalite sunarken, görsellerini almaları gerekiyor.

KeyShot 8, yer değiştirme eşlemesi, gömülü yongalar ve kabarcıklar içeren malzemeler, hacimli yakıcılar, sıvı arayüzler, interaktif kesitler, etkileşimli görüntü rengi ve yoğunluk eğrisi ayarlamaları, gelişmiş ürün konfigürasyonları için malzeme yolları ve çok daha fazlası gibi hacimsel malzemeler gibi gelişmiş teknoloji ve özellikler ekler. Bu özellikler birlikte, iş akışını hızlandıran, daha fazla akış ve daha az iş üreten yetenekleri temsil ederken, gerekli detay ve görünümü oluşturmak için uygulamalar arasında geçişe olan bağımlılığı ortadan kaldırır.

Daha fazla şirket, gerçek zamanlı tasarım kararları almak için 3D görselleştirmeye güvenirken, KeyShot, Tasarımcılar ve Mühendisler için gelişmiş CG çözümleri sunmaya devam ediyor. KeyShot, en doğru malzemeler ve gelişmiş aydınlatma özelliklerine sahip, verimli bir iş akışı için tasarlanmış, kullanımı en kolay arayüzde gerçek zamanlı hız sağlar. Kullanıcılara mevcut olan herhangi bir yazılımdan daha hızlı sonuçlar sağlayarak, KeyShot, görselleştirme yazılımı tasarımcıları, mühendisleri, pazarlama uzmanları ve 3D sanatçıların iş akışlarına sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde güvendiği bir hale gelmiştir. KeyShot 8, kullanıcıların yazılımda ihtiyaç duydukları sonuçları üreten, dış yazılımlara olan bağımlılığı ortadan kaldıran, mümkün olan en inanılmaz ürün görsellerine en doğru materyalleri, dokuları ve aydınlatmayı yaratan özellikleri genişletmek için bu temel üzerine kurulmuştur.

En iyi özellikler şunlardır:

- Görüntü Stilleri
Görüntü Stilleri, kullanıcıların görüntülemeden önce veya sonra gerçek zamanlı olarak KeyShot sahnesine fotografik ayarlamalar yapmalarını sağlayan yeni bir özelliktir. Birden fazla Görüntü Stili oluşturulabilir ve daha sonra KeyShot Studios'ta kullanılabilen farklı stiller için bir listeye eklenebilir. Fotoğraf seçeneği Ton Eşleme, Eğri kontrolü, Renk ayarlamaları, Artalan rengi geçersiz kılma ve Ön Plakayı uygulama becerisi için ayarlamalar içerir.


Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 37
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız