» » SDL Trados Studio 2019 Professional Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 8-10-2018, 18:55
Gönderen: SouthWeb
SDL Trados Studio 2019 Professional 15.0.1.36320 | Languages: English | File Size: 614.61 MB

Yüksek kaliteli çeviriler oluşturun, üretkenliği artırın ve ekibinizi dünyanın en popüler CAT aracı olan en son sürümü ile daha hızlı bir şekilde çalıştırın. Özünde kullanıcı deneyimi ile tasarlanan Studio 2019, Studio'yu yeni ve mevcut kullanıcılar için mükemmel bir çözüm haline getiren tüm güçlü özelliklerin kullanılmasını kolaylaştırır.

Öğrenmesi kolay, keşfetmesi kolay
Temelleri öğreniyor veya yeni özellikler ediniyor olun, Studios yeni kullanıcı deneyimi her adımda sizi destekleyecektir.

İsteğe bağlı rehberlik
Çeviri ekibinizin yeni üyeleri, mevcut çevirmenlerinizin bilgisini Studio 2019'un bir parçası olarak sunulan entegre ipuçları, püf noktaları ve eğitici videolar ile genişletir ve genişletir. Yeni özellikler açın, güven oluşturun ve Studio'dan ayrılmadan daha fazla zaman kazandıran işlevsellik keşfedin .

Her şeye anında erişim
Studios new Tell Me teknolojisi ile çeviri görevlerini daha az çaba ile gerçekleştirin. Bir kelime veya kelime öbeği girin ve Bana Akıllıca komutları, seçenekleri veya ayarları önerir ve doğrudan sizi oraya götürür. Bana, daha önce 4 kata kadar daha hızlı * erişim özelliklerine eriştiğini söyle.

Verimli, stressiz projeler
Daha hızlı proje oluşturma ve kolay orta proje güncellemeleri ile zaman kazanın ve proje yönetimini azaltın.

Esnek proje kurulumu
Mevcut bir şablon kullandığınızda daha hızlı proje kurulumu ile verimliliğinizi artırın. Projeleri kendi gereksinimlerinize göre uyarlamak için Studio 2019'un güçlü proje sihirbazıyla yeni esneklik düzeylerinin keyfini çıkarın. Yeni metro haritasındaki süreçte nerede olduğunuzu görün.

Zahmetsiz proje ortası güncellemeleri
Studios'un yeni proje ortası güncelleme özelliği sayesinde proje değişikliklerini hızlı bir şekilde yanıtlayın. Şu anki çeviri projenizdeki bir dosyayı değiştirmek için şimdiye kadar tamamlanan işlerden hiçbirini kaybetmeden% 82 daha hızlı *.

Garanti kalitesi
Studio 2019'da çeviri kalitesinin artmasıyla yeniden çalışmaların azaltılması ve yüksek standartların korunması mümkündür.

Gelişmiş kalite kontrolleri
Yeni ve gelişmiş kalite güvence (QA) kontrolleri ile her dilde yüksek kaliteli çeviriler sunun; Her hedef dil için KG ayarlarını özelleştirebilir. Tüm proje dillerinizde daha doğru QA kontrol sonuçları sağlamak için noktalama işaretleri, sayılar ve normal ifadeler gibi dile özgü yönleri etkin bir şekilde kullanın.

Geliştirilmiş TM yönetimi
En değerli varlıklarınızı güncel tutmak artık daha da kolay. TM'leri düzenlediğinizde, sayfa başına 1000'e kadar çeviri birimi görüntüleme seçeneği de dahil, daha fazla kontrolün keyfini çıkarın, böylece tüm TM'lerinizi mümkün olan en iyi durumda tutmak için daha hızlı ve daha kolay hale getirin.

Güncel kalmak
Ekibinizin her zaman güncel olduğundan ve Studios'un yaşam döngüsü boyunca yeni özellikler ve güncellemeler sağladığından emin olun, her zaman alakalı kalmanızı garanti edersiniz.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 29
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız