» » iCare Data Recovery Pro 8.1.9.4 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 8-10-2018, 18:50
Gönderen: SouthWeb
iCare Data Recovery Pro 8.1.9.4 | File size: 4.1 MB

iCare Veri Kurtarma Yazılımı, belgeler, fotoğraflar, mp3 ve zip dosyaları, hatta klasörler ve hasarlı diskler de dahil olmak üzere herhangi bir silinmiş dosyayı kurtarabilirsiniz. Silinen dosya kurtarma yanı sıra, kötü önyükleme kesimi, kötü MBR, kötü bölüm tablosu, kötü MFT gibi sistem hatası dosyaları geri yüklemek mümkün; Virüs saldırı dosyası gibi kayıp disk kesilmiş dosya gibi kayıp disk bölümü gibi disk bölümleme hatası, bölüm bölüm hatası yeniden boyutlandırma, bölme hatası, hayalet hatası, bölüm bölümleme yanlışlıkla hatalar gibi Partition Magic birleştirme hatası gibi bölüm hata.

Veri kaybı baş ağrınız olmayacak! Kapsamlı bir veri kurtarma çözümü olarak, iCare Data Recovery, dosyaları yanlış biçimlendirilmiş sürücülerden, beklenmedik bir şekilde dosya silme, ham sürücü veya ham dosya sistemi, virüs saldırısı, bölüm silme, yazılım çökmesi vb. Kolayca kurtarabilir. Fotoğraflar, belgeler vb. Silinmiş dosyaları silebilir , mp3, outlook dosyası, sunumlar ve aynı zamanda sabit disk, çıkarılabilir sabit disk, dijital ses sd kart, usb sürücüler, ipod, hafıza kartı vb.

Biçim Kurtarma
Gelişmiş formatlı arama teknolojisini kullanarak, iCare Data Recovery, sabit disk sürücüsü, bellek kartı, USB flaşı vb. Biçimlendirildikten sonra biçimlendirildikten sonra verileri geri yükleyebilir ve kaybolan verileri geri yüklemesi gerekir.

Yerel ve Harici Sürücüde Veri Kurtarma
Bu veri kurtarma yazılımı, veri kaybına neden olan ne olursa olsun, dizüstü bilgisayar ve destop sabit disk sürücüsü, harici sabit disk ve daha fazla sürücü gibi çeşitli veri depolama cihazlarından verileri geri yüklemek için en güçlü dosya kurtarma özelliğini kullanır.

üçlü Veri Geri Yükleme Yardımcı Programı
Geri dönüşüm kutusu, biçimlendirilmiş, silinmiş veya eksik bölümlerden veri kurtarma, iCare Data Recovery tarafından en sık tekrarlanan veri geri yükleme özelliğidir. Daha ne? Ayrıca, sistem çöktü, biçimlendirilmiş hata, bölüm / kart biçimlendiremez, MBR bozuk, disk yeniden bölümlenmiş ... veri kurtarmak yardımcı olur

Çeşitli Depolama Ortamından Verileri Kurtar
iCare Data Recovery, çeşitli dijital cihazlardan gelen verileri geri yükleyebilir, örneğin: sabit disk sürücüsü, harici disk, usb flash, hafıza kartı, cep telefonu, kamera, dizüstü bilgisayar, masaüstü.

Silinen Dosyaları Kurtar Hızlı Tarama
iCare Data Recovery Free, virüs saldırıları ve daha fazlası nedeniyle dosyalar yanlışlıkla silindiğinde veya kaybolduğunda kayıp dosyaları geri almak için diğer veri kurtarma yazılımlarından% 300 daha hızlı tarama yapar.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 16
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız