» » Batch Document Converter Pro 1.12 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 8-10-2018, 18:47
Gönderen: SouthWeb
Batch Document Converter Pro 1.12 (x86/x64) | File size: 154.5 MB / 160 MB

Toplu Belge Dönüştürücü Pro sizin seçtiğiniz belge sırayla belgeleri otomatik olarak pdf toplu dönüştürme belgeleri içindir, desteklenen belgeler biçimleri şunlardır: kelime doc, docx, docm, xls, xlsx, xlsm, rtf, jpeg, png, gif, tiff, emf, wmf, bmp, psd, dwg, dxf, mht, txt, html, aspx, php, pdf & lst. Maksimum kalite, koruma, sağlamlık ve hız için bu formatlar pdf'ye dönüştürülür ve diğer ürünler gibi pdf'ye yazdırılmaz.

Batch Document Converter Pro yazılım özellikleri arasında dizin izleme, FTP izleme güvenli FTP (SFTP) & SSL ve TLS desteği ile POP3 E-posta izleme, Zamanlayıcı, İsteğe bağlı PDF Dönüştürmek için tek bir dosyaya ekleme, PDF Portföy dosya desteği, dahili PDF sayfa aralığı dönüştürme, sürükle & kullanım kolaylığı kaydetmek için dosya damla, kaydetmek, yük, daha sonra kullanmak için toplu listeleri eklemek, liste sıralama seçenekleri, yeni dosyaları almak için listeleri yenilemek, her dosya seçenekleri arasında ayırıcı sayfa üretimi, toplu dosya çoğaltma, liste içindeki DOS ve VBS komut dosyaları, zip, rar & 7z dosya desteği - arşivlenen dosyaları otomatik olarak ayıklar ve dönüştürür, kayıt ve raporlama, e-posta bildirimleri, isteğe bağlı ağ durumu için bir ağ hizmeti, tam komut satırı desteği, dosyaların listesini dönüştürmek için hızlı iş ayarı gibi bir NT hizmeti olarak çalışabilir hızlı bir şekilde görev adı, farklı dönüşüm ayarları / farklı dönüşüm çıktı klasörleri pdf renk / bw seçeneği + çok daha fazla özellik.

Batch Document Converter Pro, bugüne kadar birçok memnun müşteriye sahiptir, en büyük organizasyonlardan bazıları, ilk tercih edilen parti dönüştürme çözümü olarak Batch & Converter Pro'yu kullanmaktadır.

Not Bazı MS ofis belgelerini dönüştürmek için ilgili yazılım gereklidir, ör. Word, .doc, .docx belgeleri dönüştürmek için Microsoft Word.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 25
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız