Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 8-10-2018, 18:44
Gönderen: SouthWeb
Yerelleştirme için Gettext kullanan herhangi bir yazılım veya web sitesi için çevirileri yazınız. Gettext, birçok programlama dilinde ve birçok projede yaygın olarak kullanılmaktadır - WordPress'ten birçok PHP projesine, Django'ya veya Linux'taki hemen hemen her şeye.
Basit ve Verimli Arayüz
Poedit kasıtlı olarak spartan olduğundan, odaklanmak üzerinde çalıştığınız çeviri üzerinedir. Sadece sen ve çeviri, dikkat dağıtıcı değil.

Güvenlik kontrolleri
Gettext bazen zor olabilir. Yanlışlıkla% 1 bir kişi şanssız iseniz şeyleri kırabilir. Yine de endişe etmemek için Poedit sık karşılaşılan sorunları kontrol eder ve sizi uyarır.

Çeviri Belleği
Poedit, daha hızlı çeviri yapmanıza yardımcı olacak yerleşik bir çeviri belleği ile gelir. Geçmiş çevirilerinizi hatırlar ve benzer metinler için önerilerde bulunur. Zamanla, sık kullanılan dizeleri sizin için doldurmaya yetecek kadar öğrenir.

Geliştiriciler İçin
Geliştiriciler, çeviri dosyalarını (veya şablonlarını) korumak ve onları taze tutmak için Poedit'i kullanabilir. Daha karmaşık projeler için çok basit olabilir, ancak çoğu zaman bu sadelik kullanışlılaşır.

Adanmış WordPress Desteği
Poedit, WordPress temaları ve eklentileri için destek sağlayarak, teknik detaylar hakkında endişelenmek yerine çeviriye odaklanmanıza olanak tanır.

Profesyonel Çevirmenler Hoş Geldiniz
Profesyonellerin ücret almak için istatistiklere ihtiyacı var. Poedit'in kelime sayısı, dil bilincindedir, en yeni Unicode Standardına uygundur ve Çince, Japonca veya Tayca gibi dillerde metin için yerleşik, sözlük tabanlı bir desteğe sahiptir.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 15
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız