» » Tinker Bell Serisi Tüm Bölümler Boxset Türkçe Dublaj indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 1-11-2018, 23:50
Kategori: Film İndir
Gönderen: YSU


Filmin Konusu:

Tinker Bell ve Canavar Efsanesi
Tinkerbell ve arkadaşları her zaman ki gibi neşeli hayatlarına devam etmektedirler. Fakat yakın zamanda korkunç bir canavar evlerini tehdit etmektedir. Canavarı oradan göndermek için çok uğraşacaklardır. Fawn perileri cesaretlendirerek korkmamalarını sağlar. Ama bu yaratık gerçekten düşündükleri kadar korkunç ve tehlikeli midir ?

Tinker Bell ve Korsan Peri
Tinker Bell ve arkadaşlarının yaşadığı Peri Adası tehlike altındadır. Perilerin yeteneklerinin kaynağı olan mavi toz, Zarina adlı bir başka peri tarafından kaçırılır. Tinker Bell ve arkadaşları, Skull Rock'ın korsan perileriyle mavi tozu geri almak için işbirliğine koyulurlar. Ancak zaman çok önemlidir çünkü süre uzadıkça, tozu kullanamadıkları için periler yeteneklerini yitirmeye başlamaktadırlar. Peri Adası'nın geleceği için Zarina'nın bir an önce yakalanması gerekmektedir.

Tinker Bell Peri Adası Oyunları
Rosetta ve yeni yarış Chloe grubu Pixie Hollow Games'de düzenlenen bahçe perilerinin efsanevi kaybetme çizgisini kırmaya çalışmak üzere bir araya geldi.Yapım fantastik peri olayları ve komik sürprizlerle dolu.

Tinker Bell Gizemli Kanatlar
Tinkerbell yasak Kış ormanlarına girer ve Periwinkle'ı karşılar. Birlikte kanatlarının sırrını öğrenirler ve Pixie Hollow'a yardımcı olmak için sıcak perileri ve kış perileri birleştirmeye çalışırlar.


Tinker Bell Serisi Tüm Bölümler Boxset Türkçe Dublaj BrRip indir
Tinker Bell Serisi Tüm Bölümler Boxset Türkçe Dublaj BrRip indir
Tinker Bell Serisi Tüm Bölümler Boxset Türkçe Dublaj BrRip indir





Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 11
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız