» » FTPGetter Professional 5.97.0.157 Multilingual
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 28-10-2018, 04:19
Gönderen: SouthWeb
FTPGetter Professional 5.97.0.157 Multilingual

FTPGetter Professional 5.97.0.157 Multilingual | File size: 20.4 MB
FTP / SFTP güncellemelerinde zaman kazanın! Yüklemelerinizi planlayın ve iş akışını otomatikleştirin. Dosya aktarımlarını merkezi bir konsol ile programlayın ve otomatikleştirin. Bilgisayarınızın programa göre otomatik olarak ev ve ofis arasında bilgileri güvenli bir şekilde hareket ettirmesine veya senkronize etmesine izin verin!

Bağlantı emülatörü
FTPGetter Professional, yerleşik bir terminal öykünücüsü ile birlikte komut satırı ortamından uzak bir sunucudaki komutları bağlamanızı ve yürütmenizi sağlar. Terminal öykünücüsü sayesinde, FTPGetter Professional kullanıcıları bir terminal kullanımı gerektiren, dosya işlemleri gerçekleştirebilen, dizin yapılarında gezinebilen ve uzak komutları kolayca çalıştırabilen çeşitli sunuculara erişebilir.

Otomatik Senkronizasyon
Monitör, yerel ve uzak PC arasındaki değişiklikleri değiştirir ve içeriği iki bilgisayar arasında senkronize ederek bilgileri güncel tutar. FTPGetter yeni ve güncellenmiş dosyaları otomatik olarak algılar ve değişiklikleri programa göre yükler veya indirir.

Kabuk Komut Dosyalarını Kullanma
Kabuk komut dosyası, karmaşık bir görev yapıldığında zamandan tasarruf etmeyi sağlayan güçlü bir araçtır. Birkaç satırlık kod, yalnızca birkaç dakikanızı ayıracak işlemi başlatabilir ve aynı görevi kaba kuvvetle yapmanın zamanlarını size kazandırır. Örneğin, tüm dosyaları ve klasörleri tek tek okuyarak ve her dosyayı ayrı ayrı indirerek çok sayıda dosya bir sunucudan basit bir şekilde indirilebilir. Bu zaman alır. Çok zaman. Bununla birlikte, tek bir kabuk komutu, sunucunun tüm dosyaları ve klasörleri tek bir sıkıştırılmış arşivde birleştirmesini sağlayabilir ve bu da indirmenin kolay olmasını sağlar. FTPGetter 3 Professional tamamen kabuk betiğini destekler. Kabuk komutlarını kullanmanın yararları hakkında bilgi edinmek için makaleyi okuyun.

Zamanlanmış FTP / SFTP Yükleme ve İndirme
FTPGetter FTP ve SFTP'yi otomatikleştirir ve indirir, uzak sunucu konumları ile yerel veya ağ iş istasyonlarınız arasında FTP / SFTP aktarımlarını zamanlar. İş akışınızı planlayın ve programınızı bir kez ayarlayın, ve FTPGetter rutinleri ele geçirecek! Uygun zamanı seçin, haftanın günlerini seçin veya verilerinizi taşımak için aylık tarihleri ​​seçin ve FTPGetter aktarımı güvenilir ve zamanında gerçekleştirir. Mevcut cron tarzı zamanlayıcı, gelişmiş programlanabilir zamanlamalar oluşturulmasına izin verir.

Dosya Maskeleri ve Toplu İşleme
Dosya maskeleri belirterek FTP / SFTP sunucuları ve yerel PC arasında birden fazla dosya aktarın. Dosya adının ne olacağını tahmin etmeye gerek yok! Sadece bir dizi dosya uzantısını belirterek, yalnızca güncellenmiş Office belgelerini ya da tüm PHP ya da HTML dosyalarının zamanlanmış güncellemelerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 11
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız