» » Abelssoft File Organizer 2019.1.01 Build 26 + Portable
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 28-10-2018, 04:16
Gönderen: SouthWeb
Abelssoft File Organizer 2019.1.01 Build 26 + Portable
Abelssoft File Organizer 2019.1.01 Build 26 + Portable | 4.7 MB
Masaüstünüz bir konfeti partisine benziyor mu? Bu alet elektrikli süpürgeniz! Masaüstünüz birçok dosyadan dolayı konfeti partisine benziyor ve bir daha bir şey bulamıyor musunuz? Bu araç, tüm dosyaları tek bir tıklamayla doğru klasörlere ayırır.


Masaüstünüz için elektrikli süpürge
Masaüstünüz birçok dosyadan dolayı konfeti partisine benziyor ve bir daha bir şey bulamıyor musunuz? Bu araç, tüm dosyaları tek bir tıklamayla doğru klasörlere ayırır.

Temiz şeyler - tüm klasörler için
Masaüstünün yanında, Dosya Düzenleyicisinin hangi klasörleri izlemesi gerektiğini belirlersiniz. Bundan sonra, içindeki tüm dosyaları hedeflenen konuma otomatik olarak taşıyacaktır.

PC'niz - Kurallarınız
Verilerinizin hangi sıralamaya göre sıralanacağını siz belirlersiniz. Dosya formatları veya dosya adlandırma veya kombinasyon arasında seçim yapın. PC'niz - Kurallarınız.

Sınırsız kurallar
File Organizer, Almanlar tarafından geliştirilmiştir. Ve biz Almanların yedi kuralı var! Bu nedenle Dosya Organizatör size sınırsız sayıda sunar! Siparişinizi zevkinize göre düzenleyin!

Aaaaand eylem!
Bu akıllı araç ile sadece dosyaları temizleyemez, aynı zamanda eylemleri gerçekleştiremezsiniz. Veri taşıma, kopyalama, silme veya sıkıştırma arasında seçim yapın (zip).

Sürükle bırak
Kurulumdan sonra masaüstünüzde kurallarınızı bilen bir simge bulacaksınız. Bir dosyayı simgeye sürükleyin ve harika bir el ile doğru yere taşınacaksınız.

Harici sürücüler
File Organizer ile, USB sabit diskler gibi harici sürücüleri de toplayabilir ve sıralayabilirsiniz. Sadece takın, bir kural ayarlayın ve dijital vakumlu temizleyici hazır!

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 13
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız