» » Macroplant iExplorer 4.2.4.28401
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 28-10-2018, 04:15
Gönderen: SouthWeb
Macroplant iExplorer 4.2.4.28401
Macroplant iExplorer 4.2.4.28401 REPACK | 32 MB
iExplorer en iyi iPhone yöneticisidir. Herhangi bir iPhone, iPod, iPad veya iTunes yedeklemesinden herhangi bir Mac veya PC bilgisayara müzik, mesaj, fotoğraf, dosya ve diğer her şeyi aktarır. Hafiftir, kurulumu hızlıdır, denemesi ücretsizdir ve yarışmadan 70 kat daha hızlı ve daha verimli kaynak sağlar.

Akıllıca Müzik Aktarımı iTunes'a Aktar
iExplorer, herhangi bir iPhone, iPod veya iPad'den bir Mac veya PC bilgisayarına ve iTunes'a kolayca müzik aktarmanızı sağlar. Belirli şarkıları arayabilir ve önizleyebilir, ardından bir düğmeye dokunarak veya sürükleyip bırakarak iTunes'a kopyalayabilirsiniz. Sadece birkaç parçadan fazlasını transfer etmek mi istiyorsunuz? Tek bir tıklamayla, iExplorer tüm çalma listelerini anında yeniden oluşturmanıza veya Otomatik Aktarım özelliğini kullanmanıza ve her şeyi cihazınızdan iTunes'a kopyalamanıza olanak tanır.

İPhone Metin Mesajlarını Dışa Aktar
Onlara ne istediğinizi söyleyin, son birkaç yılda mesajlaşmayı (SMS'leri, iMessages, metin mesajlarını, vb.) Popüler olarak gördük. Bu mesajlar telefon aramalarını, sesli mesajları ve hatta e-postaları değiştiriyor. SMS'leriniz ve iMessages'larınızın sizin için paha biçilemeyeceğini biliyoruz ve bu yüzden mesajlarınızı ve eklerinizi görüntülemenize, dışa aktarmanıza ve arşivlemenize yardımcı olacak en iyi aracı geliştirmek için çok zaman harcadık. İExplorer SMS istemcisi harika görünüyor ve hatta grup mesajları, resimler ve diğer mesaj ekleri ile de çalışıyor!

Sesli Mesajlar, Adres Defteri Kişileri, Takvim Etkinlikleri, Hatırlatıcılar, Notlar ve Daha Fazlasını Dışarı Aktar.
İPhone veya iPad'inizin veritabanlarındaki en önemli bilgileri taramanıza, önizlemenize, kaydetmenize ve vermenize izin veren iExplorer'a yedi muhteşem yardımcı program hazırladık.

Randevularınızı, takvim etkinliklerinizi ve arama geçmişinizi görüntüleyin. İPhone'unuzun sesli mesajlarını dinleyin ve bunları bilgisayarınızdaki bir klasöre aktarın. Her şey her zaman sadece birkaç tık ötede. İçeriğinizden sorumlu ol.

Fotoğraflara, Dosyalara ve Diğer Her Şeye Erişin
İExplorer ile, cihazınızı daha önce hiç olmadığı kadar değiştirmeden (jailbreaking) daha fazla dosya ve klasöre erişebilirsiniz. İPhone veya iPod'unuzdaki fotoğraflara erişmeniz mi gerekiyor? Yapabilir. Cihazınızın uygulamalarının dosyalarına ve klasörlerine erişmek ister misiniz? Bitti. İTunes yedeklemelerinize göz atmaya ne dersiniz? Kontrol. İTunes satın alımlarınızı içeren medya klasörleri nedir? Bizde de var. İCloud ile senkronize edilen uygulamalardaki dosyalar nedir? Evet, hatta öyle.

iPhone'unuz Jailbroken ise iExplorer da harika çalışıyor. AFC2 erişimi ile, uygulama iOS cihazının gerçek kökü okuyabilir ve yazabilir (Sadece gelişmiş kullanıcılar için!). * iCloud erişimi sadece Mac içindir.

İPhone ve iPad'i Mac'in Bulucu ve Windows Gezgini'ne bağlayın
iExplorer'in disk montajı özellikleri iPhone, iPod veya iPad'inizi bir USB flash sürücü gibi kullanmanızı sağlar. İPhone'un fotoğraflarını diğer herhangi bir dijital kameradan olduğu gibi Finder veya Windows Explorer'da doğrudan görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, cihazınızdaki uygulamalar veya diğer dizinlerde bulunan verilere dosya sistemi erişimi de sağlayabilirsiniz.

Oyunlarınızın yüksek puanlarını bir cihazdan diğerine taşımak mı istiyorsunuz? Dosyaları, iExplorer'ın iOS App iExplorer Mobile'ı gibi doğrudan veya favori dosya yöneticinizden kaydetmeye ne dersiniz? iExplorer hepsini ve daha fazlasını yapabilir.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 13
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız