» » SILKYPIX Developer Studio Pro 8.0.25.0 indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 5-10-2018, 16:19
Gönderen: SouthWeb

SILKYPIX Developer Studio Pro 8, dokuyu kendi görüntü işleme teknolojisiyle zenginleştiren netlik katıyor. Ek olarak, kısmi düzeltme aracına bir fırça fonksiyonunun eklenmesi gibi düzeltme fonksiyonu geliştirilmiştir. Bu ürün profesyonel için RAW geliştirme yazılımıdır.
Tam Temel Fonksiyonlar
SILKYPIX, görüntü bozulmadan yüksek bir görüntü kalitesi sağlarken, pozlama (parlaklık), beyaz dengesi (gölgelendirme), ton (açık ve koyu netlik) gibi ayarlamalar yapmanızı sağlar. Ayrıca, herkes, yüksek kaliteli ayarlamalar yapabilir, çünkü temel ayarlamalar kontrol panelinin üstünden sırayla düzenlenir. Ayrıca, her bir öğe için ince ayar ayarları, Slider kontrolü ile çok iyi bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Fotoğrafçıların Görüntülerini Yeniden Oluşturmak için Çeşitli İşlevler
Kısmi düzeltme işlevi, belirtilen alanların doygunluğunu ve parlaklığını ayarlamak için eklenmiştir. Buna ek olarak, SILKYPIX Pro8'deki yeni kabul edilen Fırça, her zamankinden daha özgür bir şekilde kısmi düzeltmeye yönelik alanları belirlemek için kullanılabilir. Dahası, her bir rengi ayarlamak için kullanılabilecek İnce renk kontrolörü ve vurgulanan parçalarda renkleri geri yükleyen ve parlaklığı iyileştiren Vurgu kontrolörü gibi çeşitli ince ayar işlevleri mevcuttur.

Tavalarla Kolay Düzenleme
SILKYPIX Pro8, önceden çeşitli çekim sahneleri alabilen 10 tür yapımcı tadımına sahiptir. Sadece Manzara ya da Portre gibi bir lezzeti seçerek, resminize uyan bitmiş bir fotoğrafı kolayca yapabilirsiniz. Ek olarak, ayarlanmış parametrelerinizi bir zevk olarak kaydedebilirsiniz. Parametreler çok kullanışlı işlevlerdir ve aynı görüntüden diğer fotoğraflara uygulayarak kolayca resim oluşturabilirsiniz.

JPEG ve TIFF ile uyumlu
SILKYPIX RAW Bridge sadece SILKYPIX Pro8'de kullanılabilir, JPEG'ler ve TIFF'ler 16 bit'e genişletilir, bu nedenle JPEG ve TIFF görüntüleri bile daha az görüntü bozulmasıyla yüksek bir görüntü kalitesine ayarlanabilir.

Sürüm 8.0'daki Yeni Özellikler:

Netlik ayarı
Çevresel piksellerden gelen bilgilere dayanarak her pikselin parlaklık seviyesini ayarlamak için Ton ayarlama öğesine bir Clarity parametresi eklenmiştir. Clarity'nin etkilerini arttırmak, konunun detaylarını kalın bir resimde bitirmeyi mümkün kılacak, bu yüzden de etrafı sersemlemiş bir ortamla cesur sahneleri bitirmek istediğinizde etkili olacaktır. Aksine, Clarity'yi düşürerek, yumuşak bir odaklama gibi yumuşak bir ambiyansla bitirebilirsiniz, böylece kadın ve çocuk fotoğrafçılığıyla etki etmek için kullanabilirsiniz.

Kısmi düzeltme araçlarına bir Fırça eklendi
SILKYPIX Developer Studio Pro7'de düzeltme alanlarını Kısmi düzeltmelere daha özgür bir şekilde seçmeyi mümkün kılan bir Fırça eklendi. Fırçayı kullanmak, zorlu dairesel düzeltme filtresi ve kademeli düzeltme filtresi alanlarında bile düzeltmeleri kolaylaştırır. Nesnenin şeklini almayan kısmi düzeltmeler yaparak daha yaratıcı düzenlemeler mümkün hale gelmiştir.

Monokrom Denetleyici Fonksiyonunun Güçlendirilmesi
Tek renkli resimlerin ayarlanması için özelleştirilmiş bir Tek Renkli Denetleyici işlevi kurulmuştur. Sekiz çeşit Renk filtresi seçilebilir ve ekranınızda tek renkli fotoğraflar çekerken filtreleri yeniden üretmek mümkündür. Ayrıca, Işık her ton için ayarlanabileceğinden, siyah beyaz fotoğraflarınıza tam bir görünüm kazandırırsınız. Siyah beyaz fotoğrafa yeni başlayanlar bile önizleme ekranında parametreleri uyguladıktan sonra renkli ve tek renkli görüntüler arasında kolayca geçiş yapabilirler, böylece tek renkli fotoğraflarda renk değişimlerinden kaynaklanan etkilerin anlaşılmasını yoğunlaştırabilirsiniz.

Sualtı Fotoğrafçılığına Adanmış Düzeltme İçin Bir İşlev Olarak Yüklenen Sualtı Fotoğraf Denetleyicisi
SILKYPIX Deniz Fotoğrafçılığı, sualtı fotoğrafçılığına adanmış RAW geliştirme yazılımı için SILKYPIX Developer Studio Pro8'e Sualtı fotoğraf denetleyicisi adı verildi. Bu Sualtı fotoğraf denetleyicisiyle, normal beyaz dengesiyle ayarlanması zor olan mavileşmeyi su altında Beyaz dengesi kullanarak düzeltebilirsiniz. Aynı zamanda sudaki kayıpları yeniden renklendiren Renk restorasyonu ve sudaki sakatlığı ortadan kaldırmak için Çamurlu indirgemeyi de içeriyor.

Odak Tepe Fonksiyonu Yüklü
Görüntüdeki bitişik piksellerden odaklanan parçaları algılamak ve bu parçalara eklenen renklerle görüntülemek için bir Odak tepe işlevi yüklendi. Bu işlevle, netleme alanını net bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Geliştirilmiş Kullanıcı Arayüzü
Görüntüyü ayarlamaya odaklanmayı mümkün kılmak için tasarımı temiz ve basit hale getirdik. Ek olarak, düzen ilk kez ayarlama işlevlerini kullananlar için daha kolay anlaşılması için düzen değiştirildi. Ayrıca, önizleme ekranının arka plan rengini tercihinize göre değiştirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri
- Microsoft Windows 10 / 8.1 / 7
- Microsoft Windows 10 is restricted to the operating.
- Restrictions: It does not correspond to the tablet mode.
- CPU: Intel Pentium 4 or later / AMD Athlon 64 or later
- (64bit support recommended)
- Memory: 4GB or more (Recommend 8GB or more)
- HDD: 10GB or more of free disk space
- Display: XGA (1,024*768), Full Color (24 bit or higher)

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 13
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız