» » AoaoPhoto Digital Studio Watermark Software 8.3
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 20-10-2018, 01:36
Gönderen: SouthWeb
AoaoPhoto Digital Studio Watermark Software 8.3
AoaoPhoto Digital Studio Watermark Software 8.3 | File size: 45.17 MB 
Aoaophoto dijital stüdyo bir resim geliştirme stüdyosu, şu anda görüntü araçlarında absorbe edilir, biz Aoao Filigran, Aoao Photo Editor ve Aoao Photo Editorplatinum.helps size resim veya resim metin ekledim, Aoao Photo Editor işletim ve işleme hızlı, birçok resim formatını destekler, Aoao Photo Editor platin güçlüdür. Çoğu resim formatını destekler.
Fotoğraf için Aoao Filigran, dijital fotoğraflarınız için profesyonel fotoğraf koruma çözümleri sunan, kullanımı kolay bir fotoğraf filigran yazılımıdır. Fotoğrafınızın telif hakkını korumak ve yetkisiz kullanımdan kaçınmanın en etkili yoludur.

Resimleri internet üzerinden paylaşıyor veya satıyorsanız, ne olacağını asla bilemezsiniz. Birisi fotoğrafınızı kopyalayabilir veya yeniden yayınlayabilir ve bunun hakkında hiçbir şey yapamazsınız.

Filigran ile:

Filigran fotoğrafınızın telif hakkını koruyacaktır. Fotoğraflarınız başkaları tarafından kullanılamaz. Birisi fotoğraflarınızı internet üzerinden yeniden yayınlarsa, ziyaretçiler fotoğrafların filigranla size ait olduğunu bilir.
1 dakika içinde filigran işlemi

Toplu Filigran Modu - 1 Dakika Filigran 300 Fotoğraf

Fotoğraf için Aoao Filigran, toplu filigran modunu destekler. Bu filigran süreci size çok zaman kazandıracak. 300 fotoğraf filigran istiyorsanız, ayrı ayrı 3 saat yerine sadece 1 dakikaya ihtiyaç duyan toplu filigran modunu kullanabilirsiniz.
filigran ipuçları

İpuçları: Filigran eklenmişse fotoğraftan filigranı kaldırmak neredeyse imkansız. Lütfen orijinal fotoğraflarınızı yedekleyin veya fotoğrafınızı çıktı adımında kaydetmek için yeni bir klasör ayarlayın.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 9
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız