» » CPUID HWMonitor Pro 1.36 + Portable
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 20-10-2018, 01:33
Gönderen: SouthWeb
CPUID HWMonitor Pro 1.36 + Portable

HWMonitor Pro, ana pencerede sistem sıcaklığını, voltajı, fan hızını ve bilgisayarınızın diğer birçok önemli faktörünü ve değişkenini görüntüleyen basit ama güçlü bir donanım izleme yazılımı çözümüdür. Genişletilmiş ağaç görünümünden dolayı, her bir parametreyi kolayca izleyebilirsiniz. Örneğin, ana çekirdeğin montaj sıcaklıkları gibi diğer ayrıntıları analiz ederken, CPU çekirdek sıcaklıklarını görüntüleme ve izleme imkanına sahipsiniz.

Uygulamanın kutunun dışına çıkmasını sağlayan özel bir özellik, sağ tıklama menüsünden gerçekleştirilebilen sistem tepsisine izlenen değerler eklenmesidir. Bu nedenle, her seferinde bir değer değişecek, kesinlikle bildirilecektir. HWMonitor Pro ile ilgili daha ilginç olan şey, basit bir TCP / IP bağlantısı aracılığıyla belirli bir IP adresine veya başka bir ağa kolayca bağlanabilmenizdir, böylece bir veya birkaç uzak bilgisayarın sensörlerini izleyebilirsiniz.

HWMonitor Pro, kullanıcı dostu bir arayüzle gelir ve her bir oturum için otomatik olarak grafikler oluşturmanızı ve bunları bitmap dosyaları olarak kaydetmenizi ve ayrıca izlemeyi ve SMBus verilerini kaydetmenizi sağlar. Uygulama en yaygın sensör çiplerini kullanır ve sadece markanıza ve anakart, işlemci, klavye vb. Modellerine bağlı olarak uyumlu sensörlere sahip bileşenleri izler. Ayrıca, modern CPU çekirdekli termal sensörleri okuyabilir ve ana sağlık sensörlerine erişebilir. Sisteminiz.

Bu yardımcı programdan bekleneceği gibi, az kaynak kullanır, bu nedenle bilgisayarın genel performansını etkilemez ve diğer programların işlevselliğini etkilemez.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 10
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız