» » Digital Film Tools Power Stroke 1.1.5 (x64)
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 20-10-2018, 01:15
Gönderen: SouthWeb
Digital Film Tools Power Stroke 1.1.5 (x64)

Windows x64 | Languages: English | File Size: 21.5 MB
Power Stroke, dijital fotoğrafçıların, grafik tasarımcıların ve sanatçıların yaratıcı iş akışları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Power Stroke, hedeflenen ayarlamaları hızlı ve sezgisel bir şekilde gerçekleştirmek için basit, etkileşimli inme tabanlı bir arabirim sunar. 

Işınım ağırlıklı kromlama harmanlama ve hızlı intrinsik mesafe hesaplamaları kavramlarına dayanarak, Power Stroke önceki tekniklerin karmaşıklığı ve hesaplama maliyetinin bir kısmında yüksek kaliteli sonuçlar üretir. Sonunda, el hareketi seçimi ve görüntü ayarı bir doğal, hızlı ve kolay bir süreçte birleştirildi.

Fotoğraflar için Power Stroke
• Titizlikle bölgeleri veya handpainting maskeleri seçmek yerine, ilgilenilen bölgeler birkaç basit fırça darbesiyle ayarlamalar yapılarak izole edilir ve daha sonra sadece bu alanlarda yapılır.
• Darbeler, renk düzeltme, yeniden renklendirme veya desatürasyon, siyah beyaz görüntülerin renklendirilmesi, bulanıklaştırma, loş ışıklı görüntü alanları ve Difüzyon / Glow için ışığı doldurma gibi birden fazla düzeltme ve efekt atanabilir.

After Effects için Güç Darbesi Plug-in
• Kesin mat çıkarımları veya el boyama çerçevesini çerçeveye oturtmak için kesin maskelerini titizlikle çizmek yerine, birkaç basit ve gevşek After Effects açık veya kapalı maskeler çizerek ilgilenilen bölgeler izole edilir. Power Stroke daha sonra hedef alanınızın kenarlarını belirlemek için parlaklık ağırlıklı krominans karıştırma ve hızlı intrinsik mesafe hesaplamaları kavramlarını kullanır ve ayarlamalar sadece bu alanlarda yapılır. Maskeler, renk düzeltme, yeniden renklendirme veya desatürasyon, siyah ve beyaz görüntülerin renklendirilmesi, bulanıklık, loş ışıklı görüntü alanları ve difüzyon / parlaklık için dolgu ışığı gibi birden fazla düzeltme ve efekt atanabilir.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 13
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız