» » Adobe Photoshop CC 2019 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 20-10-2018, 00:34
Gönderen: SouthWeb
Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 Multilingual

Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 Multilingual | Windows x64 | Languages: Multilingual | File Size: 1.83 GB
Bunu düşünebilirseniz, dünyanın en iyi görüntüleme ve grafik tasarım yazılımı olan Photoshop CC ile yapabilirsiniz. Fotoğraf, illüstrasyon ve 3D resimler oluşturun ve geliştirin. Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlayın. Videoları düzenleyin, gerçek hayat resimlerini ve daha fazlasını simüle edin. Herhangi bir fikri gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şey.

Yaratıcı dünya, Photoshop'ta çalışır.
Dünya çapında milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı imkansızı mümkün kılmak için Photoshop'u kullanıyor.

Herkesin bir şey tasarlaması için tasarlandı.
Afişlerden paketlemeye, güzel afişlere kadar güzel afişler, göz alıcı ikonlara unutulmaz logolar, Photoshop yaratıcı dünyayı hareket ettiriyor. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile şaşırtıcı bir şey yapabilir.

Sadece fotoğraf çekimi değil. Nefes kesen.
İster günlük düzenlemeler isterse toplam dönüşümler olsun, grafik tasarım yazılımlarımız enstantane fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürmek için eksiksiz bir profesyonel fotoğrafçılık araçları seti sunar. Eski fotoğrafları düzeltin, kırpın, çıkartın, rötuşlayın ve onarın. Olağan üstü sıra dışı bir şeye dönüştürmek için renk, efekt ve daha fazlası ile oynayın.

Boya fırçasına güç.
Özellikle ressamlar için tasarlanan araçlarla hayal ettiğiniz her şeyi çizin ve boyayın. Mükemmel simetrik desenlerde boya. Kontur yumuşatma ile cilalı görünümler alın. Ayrıca, ünlü illüstratör Kyle T. Webster'dan 1000'den fazla dahil olmak üzere gerçek hissediyorum kalem, kalem, işaretleyici ve fırçalarla oluşturun.

Yeni neler yapabileceğine bakın.
Photoshop düzenli olarak yeni özelliklerle birlikte her zaman daha iyi oluyor. Ve Creative Cloud üyeliğiniz ile onları serbest bıraktığımız anda onları alırsınız. En son güncellemelerden bazıları.

Simetri modu
Eksenleri tanımlamanıza ve dairesel, radyal, spiral ve mandala gibi önceden ayarlanmış desenler arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan yeni bir mod ile mükemmel bir simetri yapın.

Yeni İçerik Duyarlı Dolgu deneyimi
Özel bir çalışma alanı doldurma için kullanılacak tam pikselleri seçmenizi sağlar ve Adobe Sensei bunları döndürmeyi, ölçeklendirmeyi ve yansıtmayı kolaylaştırır.

Çerçeve aracı
Tuvalinizdeki yer tutucuları olarak kullanılacak şekil veya metin çerçeveleri oluşturun. Çerçeveleri doldurmak için görüntüleri sürükleyip bırakın ve sığacak şekilde ölçeklendirin.

Kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri
En son geliştirmeler arasında çoklu geri alma, varsayılan olarak piksel ve tür katmanlarının orantısal dönüşümü ve otomatik işlemeyi kullanarak metinleri kırpmanın, dönüştürmenin ve girmenin daha hızlı yolları bulunur.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 12
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız