» » GOM Encoder Full indir 2.0.1.5 (x64)
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 20-10-2018, 00:19
Gönderen: SouthWeb
GOM Encoder 2.0.1.5 (x64)
GOM Encoder 2.0.1.5 (x64) | File size: 31 MB 
GOM Encoder güçlü çok amaçlı video dönüştürme yazılımıdır. Çok çeşitli giriş ve çıkış formatlarını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda GOM Player ile çalınabilen videoların çoğu GOM Encoder tarafından dönüştürülebilir.
Dosyaların giriş listesini oluşturun ve çıkış ayarlarını yapılandırın
Programın bazı kodekleri indirmesini sağlayabileceğiniz kısa bir kurulumdan sonra, uygulamayı her başlattığınızda ön ayarları seçmeniz gerekir (ör. Apple, Sony, Android, Blackberry, Microsoft).

Bir veya daha fazla dosya ekleyebilir (toplu dönüştürme desteklenir), çıktı formatını ve ayarlarını yapılandırabilir, çıktı hedefini ayarlayabilir ve dönüştürmeyi başlatabilirsiniz.
Video kodek (codec adı, bit hızı, anahtar kare aralığı, video kalitesi, yeniden boyutlandırma filtresi), ses codec'i (kodek adı, biçim), video (boyut, oran, çerçeve, renk ayarları, video efektleri) için çıkış ayarlarını yapılandırabilirsiniz. ses (örnekleme hızı frekansı, normalleştirici), altyazılar (yazı tipi, renk, konum), ancak videoya bir logo ekleyebilir ve başlangıç ve bitiş noktalarını, saydamlık seviyesini, konumunu ve boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Video katılma, ses çıkarma ve diğer özellikler
Ek olarak, videoları birleştirebilir, bir screencap aracı kullanabilir veya bir anlık görüntü önizlemesi oluşturabilir (sağ tıklama menüsünü kullanarak), ancak video dosyasından da ses çıkarabilir (çıktı türünü çıkış ayarlarında MP3 veya AAC olarak ayarlayarak). ).
Kodlama işlemi çok uzun sürmez - kaynak dosya boyutuna ve çıkış biçimine bağlıdır. Örneğin, GOM Encoder bir 107MB FLV dosyasını 172MB'lık bir AVI dosyasına bir dakika ve otuz sekiz saniyede (varsayılan ayarları kullanarak) kodlamayı başardı.

Yazılım bir dosyayı dönüştürürken, geçen ve kalan süreyi, dönüştürme hızını görüntüleyebilir, GOM Encoder'ı çıktı dosyasını belirli bir dizine taşımak veya kopyalamak, PC'yi kapatmak, tepsiye küçültmek, dönüştürme başarısız olursa bir hata mesajı göstermek Tüm dönüşümler tamamlandığında ve daha fazlası için bir mesaj.
En alt satırda, GOM Encoder'ın video dosyalarını kodlamak, birleştirmek ve bunlardan ses çıkarmak için mükemmel bir araçtır. Özellikler, kullanımının daha hızlı ve daha iyi anlaşılması için daha organize olabilirdi.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 11
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız