» » Master PDF Editor 5.0.30 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 23:43
Gönderen: SouthWeb
Master PDF Editor 5.0.30 Multilingual
Master PDF Editor 5.0.30 Multilingual + Patch-bb2018 | 29.48 MB
Sağlam ve zengin özelliklerimiz, PDF ve XPS dosyalarının tam desteğini, PDF sayfalarının JPG, TIFF, PNG veya BMP formatlarına içe / dışa aktarılmasını, XPS'in PDF'ye dönüştürülmesini ve tam tersini ve 128 bit şifrelemeyi içerir. Düğmeler, metin alanları, onay kutuları ve daha fazlası gibi çeşitli denetimler ekleyebilir, ayrıca, basma, tıklama, gezinme ve kaydırma gibi önceden tanımlanmış kullanıcı eylemleri için olay işleyicileri de uygulayabilirsiniz. Yapışkan Not ve Damga gibi güçlü yorumlama araçlarının yanı sıra StrikeOut, Underline ve Highlight işlevlerinde bulunan gelişmiş düzenleme yetenekleri, işinizi her zamankinden daha kolay hale getirecektir. 

Master PDF Editor, PDF belgelerini görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Hem acemi hem de deneyimli bireyler tarafından ele alınabilir.
Aracın arayüzü düz ve gezinmek için basit. "Sürükle ve bırak" yöntemi desteklenmediği için PDF dosyaları sadece dosya tarayıcı üzerinden alınabilir.
Böylece, metinleri, resimleri, bağlantıları, liste kutularını ve düğmeleri ekleyebilir, yakınlaştırıp küçültebilir ve sayfa minik resimlerini büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Ayrıca, ilk, son, bir önceki veya bir önceki sayfaya gidebilir, PDF sayfalarını içe aktarabilir, ayıklayabilir, sayfaları sayfalara aktarabilir, yapışkan notlar ekleyebilir, metni vurgulayabilir veya vurgulayabilirsiniz.
Bunun üzerine, yer işaretlerini ayarlayabilir, ekler ekleyebilir, dosya özelliklerini görüntüleyebilir, nesneleri öne getirebilir veya geri gönderebilir, kes, kopyala ve yapıştır fonksiyonlarını kullanabilir, durum çubuğunu devre dışı bırakabilir, sayfaları silebilir veya boş olanlar ekleyebilirsiniz. .
PDF işleme programı, sistem kaynaklarının makul bir miktarında çalışır, iyi bir yanıt süresine sahiptir ve testler sırasında donma, çökme veya hata yapmadı. Ayrıca, çevrimiçi anlık görüntülerle birlikte eksiksiz bir yardım dosyasını kontrol edebilirsiniz. Usta PDF Editör'ü tüm kullanıcılara şiddetle tavsiye ederiz.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 15
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız