» » File Viewer Plus Full indir 2.2.2.48
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 23:42
Gönderen: SouthWeb
File Viewer Plus 2.2.2.48
File Viewer Plus 2.2.2.48 + Crack-UZ1 | 62.07 MB
Çok sayıda görüntü izleyici, medya oynatıcıları veya çok çeşitli formatlara kaydedilmiş dosyaları açabilen arşivleme araçları olsa da, normalde tüm belgelerinizi, medya dosyalarınızı ve arşivlerinizi yönetmek için birden çok uygulamayı kullanmanız gerekir. File Viewer Plus size yüzlerce format desteği sunan evrensel bir dosya yönetimi çözümü olarak tasarlandığından, size bir alternatif sunuyor. Ayrıca dosyalarınızı düzenlemenize yardımcı olabilir ve kullanışlı bir toplu dönüştürücü içerir.

Birden çok dosya türünü açmanıza ve düzenlemenize olanak sağlayan güçlü bir yardımcı programdır.
Desteklenen dosya formatları sayılmak için çok fazladır, ancak daha ayrıntılı bilgi arıyorsanız, geliştiricinin ana sayfasında verilen listeye danışabilirsiniz.

En önemlisi, uygulama, PDF dosyaları, Microsoft Word belgeleri, Excel tabloları, popüler biçimlerin çoğuna kaydedilen medya dosyaları, ZIP ve 7z arşivleri, Windows dolap dosyaları ve Android paketleri açabilirsiniz.

Ek olarak, birçok dosya türü düzenlenebilir ve örneğin görüntüleri kırpabilir, ayarlamalar yapabilir ve görsel efektler uygulayabilirsiniz.

Çok yönlü bir toplu iş dosyası dönüştürücü sağlar
File Viewer Plus, özellikle çok sayıda dosyanın işlenmesi gerektiğinde, resimlerini, videolarını veya şarkılarını diğer biçimlere dönüştürmesi gereken kullanıcılar için harika bir araçtır.

Aynı işi tekrar yaptığınızda, dönüşüm önayarları oluşturabilir ve daha sonraki bir tarihte kullanabilirsiniz.

Kolaylaştırılmış ve sezgisel kullanıcı arayüzü
Uygulamanın UI'sı basit, akıllı bir yerleşime sahiptir ve Dosya Bilgileri panelini, araç çubuğunu veya durum çubuğunu gizleyerek bunu değiştirebilirsiniz. Ek olarak, dosyalar tam ekran modunda görüntülenebilir.

Sonuç olarak, File Viewer Plus, etkileyici bir format yelpazesine kaydedilmiş dosyaları açmanıza, düzenlemenize ve dönüştürmenize olanak veren çok yönlü bir yazılım çözümüdür. Kullanımı çok kolay ve modern, sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

Neden sadece bir tane gerektiğinde onlarca yazılım programı için ödeme yapıyorsunuz?
File Viewer Plus 2, 300'den fazla dosya türünü destekler. Bu, bilinmeyen dosyaları görüntülemek için pahalı yazılım programları satın almak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Sadece File Viewer Plus'ı kurun ve tek bir uygulama ile 300'den fazla farklı dosya türünü açın!

300'ün üzerinde dosya formatı aç
Pahalı üçüncü taraf yazılımları satın almadan yüzlerce dosya biçimini görüntüleyin ve dönüştürün!

Microsoft Word, PowerPoint, Excel, Visio ve Proje dosyaları için destek ile hazır olun. Hemen hemen tüm ses veya video dosyalarını oynatın ve dönüştürün. 600'ün üzerinde farklı kamera modelinden gelen düzinelerce raster ve vektör görüntü türlerinin yanı sıra fotoğraf makinesi düzenlerini görüntüleyin ve düzenleyin. E-posta dosyalarını açın, ekleri ayıklayın ve daha fazlasını yapın.

Dosyalarınızı düzenleyin, kaydedin ve dönüştürün
Dosya Görüntüleyici Plus sadece bir dosya görüntüleyici değildir. Sağlam bir dosya editörü ve çevirici de var.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 17
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız