» » CyberLink MediaShow Ultra Full indir 6.0.11330
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 23:33
Gönderen: SouthWeb
CyberLink MediaShow Ultra 6.0.11330 Multilingual

CyberLink MediaShow Ultra 6.0.11330 Pre-Activated | 208.31 MB
Fotoğraflarla ve Videolarla Kendinizi İfade Edin! Fotoğraflar ve videolar, keyif almak ve paylaşmak için tasarlanmıştır. Ancak, yakaladığımız, yüklediğimiz, indirdiğimiz ve paylaştığımız çok fazla içerikle, doğru fotoğrafı bulmak ve her şeyi takip etmek zor. Şimdiye kadar. MediaShow, medyanızın yönetilmesini neredeyse hiç çaba harcamadan yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Düzenleme, düzeltme, cilalı slayt gösterileri ve filmler oluşturma, fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşma hızlı, eğlenceli ve kolaydır! Hepsinden önemlisi, MediaShow 6 şimdi 3D'yi destekliyor!
Çok sayıda fotoğraf ve videoya sahip, ancak çok az zaman isteyen herkes için MediaShow bir oyun değiştiricidir. Güçlü ancak basit yazılım, medyanızı hızlı ve mantıklı bir şekilde birden çok şekilde düzenlemenize, basit düzeltmeler uygulamanıza veya stilistik öğelerle geliştirmenize ve birkaç tıklamayla profesyonel görünümlü slayt gösterileri ve filmler oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş paylaşım araçları, kreasyonlarınızı sosyal topluluklarla paylaşmanızı veya evde keyif almak için bunları DVD veya Blu-ray Disklere yazmanızı sağlar.

Organize Et ve Al
Fotoğraf ve video çekmek bu günlerde o kadar kolay ki, çoğumuz medyayı organize edebileceğimizden daha hızlı bir şekilde ele geçiriyoruz. Sonuç, çoğumuz unnamed, sınıflandırılmamış fotoğraf ve video yığınlarıyla büyüyor. MediaShow, fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenleme tarihini, olayları veya kişileri kullanarak kolay sıralama seçenekleriyle düzenlemeyi geri almanıza ve sorunları çözmenize yardımcı olur. Tekrar fotoğraf aramak için saatler harcamak zorunda kalmayacaksınız.

Takvim Görünümünde Fotoğraflarınızı ve Videolarınızı Düzenleyin (YENİ!)
Dijital medyanızda damgalanan zaman kodunu kullanarak MediaShow, fotoğraflarınızı ve videolarınızı otomatik olarak çekildiği tarihe kadar bir takvime düzenler. Son Halloween'den bu fotoğrafları bulmak ister misin? Tarihte çift tıklayın ve o gün çekilen tüm fotoğraf ve videoları görüntüleyin!

Anlık Görünüm - Daha Hızlı Klasör Tarama (YENİ!)
MediaShow 6, bir klasördeki tüm ortamları önizlemenize olanak tanıyan yeni bir albüm içerik kaydırıcısına sahiptir; bu da klasörü açmak zorunda kalmadan, saniyeler içinde belirli bir video veya fotoğrafı arayabilirsiniz. Bir albümü temsil etmek için ayarlarınızda bir fotoğraf seçerek daha akıllıca arama yapabilirsiniz. Albümün temasını gerçekten yakalayan bir fotoğrafınız var mı? Gelecekte daha kolay arama yapmak için albüm kapağınız olarak ayarlayın.

Tüm Arkadaşlarınızı FaceMe ™ ile Etiketleyin
MediaShow'un son teknoloji ürünü FaceMe ™ Teknolojisi, yüzleri kapalı veya odaklanmamış olsa bile, yüzleri inanılmaz bir hassasiyetle doğru bir şekilde tanımlamak için fotoğraflarınız arasında gezinir. FaceMe ™, güneş gözlüğü takan veya farklı açılardan çekilen kişileri bile tanımlayabilir.

FaceMe ™ ile Fotoğrafları Hemen Bulun
MediaShow, adlarını kullanarak kişileri aramayı hızlı ve kolay hale getirir. Gelişmiş Kişi Arama simgesiyle, mevcut etiketli arkadaş grubunuzdan seçim yapabilirsiniz. Kolaydır - sadece kişinin adını yazın veya aradığınız kişinin resmine tıklayın ve MediaShow, kişinin görüntülediği her fotoğrafı bulacaktır.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 16
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız