Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 23:05
Gönderen: SouthWeb
MathType 7.1.2.373
MathType 7.1.2.373 + Cracked.exe | 41.38 MB
MathType, kelime işlem, web sayfaları, masaüstü yayıncılığı, sunumlar, e-öğrenme ve TeX, LaTeX ve MathML belgeleri için matematiksel gösterim oluşturmanızı sağlayan güçlü bir etkileşimli denklem düzenleyicisidir. 

El ile Matematik Girme:
Denklemleri, kağıt ve kalemle matematik yazdığınız kadar kolay girin! Bu özellik, Windows 7 ve daha sonra yerleşik el yazısı tanıma kullanır.

Otomatik Biçimlendirme ile Nokta ve Tıklama Düzenleme:
MathType'ın paletlerinden şablon seçerek ve boş yuvalarına yazarak denklemleri hızlı bir şekilde oluşturun. MathType, siz yazarken matematiksel boşluk kurallarını otomatik olarak uygular.

Klavye kısayolları:
Klavye kısayollarını kullanarak zaman kazanın. MathType hemen hemen her sembol, şablon ve komut için özelleştirilebilir klavye kısayollarına sahiptir.

TeX veya LaTeX yazın:
Eğer TeX dizgi dilini zaten biliyorsanız, denklemleri doğrudan MathType veya Microsoft Word belgelerine girebilirsiniz. TeX düzenleme, her iki dünyadan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için noktadan-tıkla düzenleme ile karıştırılabilir. Mevcut TeX belgelerindeki denklemlere bile yapıştırabilirsiniz.

Kopyala ve yapıştır:
Başka bir uygulamada kullanmak için bir MathType denklemi oluşturduysanız veya bir web sitesinde bulduysanız, neden tekrar el ile oluşturmak için zaman ayırın? Kopyalayıp doğrudan MathType'a yapıştırın ve işinizde düzenlemek veya kullanmak için hazırdır.
İfadeleri Araç Çubuğuna Kaydet: Sık kullanılan denklemleri ve ifadeleri MathType araç çubuğuna sürükleyin, böylece daha sonra yalnızca bir tıklama veya tuş vuruşuyla eklenebilirler.

Microsoft Office'i destekler:
- Windows için Office 2016: MathType, Office 2016 ve Windows için Office 365 ile tam uyumludur
- Office 2013, 2010, 2007, 2003 ve XP: MathType tamamen uyumludur.
- Office Web Uygulamaları, Office Mobile ve Office RT: MathType denklemleri bu Office sürümlerinde düzenlenemez, ancak Office'in diğer sürümlerinde oluşturulan denklemler görüntülenir ve yazdırılır.

Microsoft Office 365, 2016 (Windows), 2013, 2010 ve 2007
Word ve PowerPoint'te MathType Şerit Sekmesi: MathType Office'in Şerit Kullanıcı Arabirimi'nin tüm avantajlarından yararlanır ve belgeler ve sunumlarda denklem işlemlerini her zamankinden daha kolay hale getirir. Yeni denklem numaralandırma ve göz atma özellikleri tüm Word denklem türleri ile çalışır.

Microsoft Office 2003 ve XP (2002)
Word ve PowerPoint'te MathType Araç Çubuğu ve Menü: MathType, Microsoft Word ve PowerPoint'e bir araç çubuğu ve menü ekleyerek, özelliklerine ve güçlü komutlara hızlı erişim sağlayarak, mükemmel görünümlü matematik web sayfaları, sunumlar ve çok daha fazlasını üretir.
Sembolleri Bul: MathType'ın Insert Symbol iletişim kutusu, mevcut sembolleri keşfetmenizi ve bir tıklama veya tuş vuruşuyla eklemenizi sağlar.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 10
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız