» » Two Point Hospital Full indir (2018)
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 6-10-2018, 16:15
Gönderen: SouthWeb

Sıfırdan bir hastane kurun ve en çekici ve en verimli şekilde çalışmasını sağlayın - İki Bölge'nin tüm bölgesinde.

Hastane cihazını optimize edin, hastaları (ve fonları) akıtacak şekilde koridorlar, dolaplar ve bekleme alanları yerleştirin. Genişletin, mümkün olduğunca çok sayıda hastayı kabul etmek için yeni binalar inşa edin.
- Hiç iki nokta hastanede personelinizi ve hastalarınızı yeniden adlandırmak istediniz? Artık istemiyorum, Sevgilim, çünkü biz bunu yeni Özelleştirme Güncellemesinde bir gerçeklik yapıyoruz!
- Sadece bu değil, personelinizin üniformalarının görünümünü ayarlayabileceksiniz. Fantazi moda tasarımcısıysanız, evet, ama personelinizi farklı çalışma alanlarına ayırmayı seviyorsanız yararlıdır. Artık Ghost Catchers'ınızın kimler olduğunu, ya da ön masada en iyi kim olduğunu ve kimin pazarlama departmanını yönetmesi gerektiğini görebileceksiniz. - Paris, New York ve Farnham'dan en son modalardan ilham alan çeşitli zevkli süslemeler ekledik.
- Özelleştirme güncellemesi, son "kopyala ve yapıştır odalarımız" özellik güncellememizin topuklarında sıcak izlenecek ve topluluğun istediği özellikleri oyuna ekleme taahhüdümüzün altını çiziyor. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda güncellemeler hakkında daha fazla bilgi için sosyal medya kanallarımıza bağlı kalın.
Two Point Hospital [v v 1.6.21874+ DLC] (2018) SpaceX

Two Point Hospital [v v 1.6.21874+ DLC] (2018) SpaceX

Two Point Hospital [v v 1.6.21874+ DLC] (2018) SpaceX


Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 22
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız