» » GridinSoft Anti-Malware Full indir + Patch
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 01:27
Gönderen: SouthWeb
GridinSoft Anti-Malware (eski Trojan Killer) mükemmel bir anti-malware çözümü. Hızlı, etkili ve güvenilir. Anti-Malware, sistem dosyalarını veya kayıt defterini el ile düzenlemeye gerek kalmadan virüslerin, botların, casus yazılımların, keylogger'ların, trojanların, skarların ve rootkitlerin otomatik olarak kaldırılması için özel olarak geliştirilmiştir. En iyi kötü amaçlı yazılım için hiçbir şans bırakmayan harika özelliklere sahip bu nihai kaldırma aracı. GridinSoft Anti-Malware, kötü amaçlı yazılım tarafından sunulan ve bazı popüler antivirüs tarayıcıları tarafından sık sık göz ardı edilen sistem değişikliklerini de giderir. Program, Adware, Spyware, Uzaktan Erişim Truva Atları, Internet Worms ve diğer kötü amaçlı yazılımlar için önyükleme sırasında yüklenen dosyaları TÜMÜNÜ tarar.
Anti-Malware, yüksek hızlı sistem taraması sağlar. Proaktif modda sisteminizde yavaşlama yok. Program kullanıcı dostu ve basit bir arayüze sahiptir ve uzun süreli sıkıcı manuel prosedürler yerine birkaç tıklama ile kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırır. Zamanında güncellenen veritabanı PC'nizi truva atlarına ve diğer kötü amaçlı yazılım uygulamalarına karşı korur. Saatlik güncellemeler, GridinSoft Anti-Malware'in ihtiyacınız olduğunda her zaman güncellenmesini sağlar.

GridinSoft Anti-Malware, iyi bilinen ve karmaşık antivirüs ürünlerinin sıkıştığı durumlarda yardımcı olur. Kötü amaçlı yazılım tespit edildikten sonra, 2-12 saat içinde GridinSoft veritabanına eklenir. Güncel veritabanları ve akıllı algoritmalar PC'nize mümkün olan maksimum güvenlik düzeyini sağlar.
Yavaş bilgisayarlar, programların yanı sıra gerçekten sinir bozucu. Bu GridinSoft Anti-Malware ile durum böyle değil. Bilgisayarınızı birkaç dakika içinde etkili ve ikna edici bir şekilde düzeltir. Program, tehditleri tespit ettikten hemen sonra tepki verir ve verilerinize zarar verme girişimlerini engeller.

GridinSoft Anti-Malware, bilgisayar sistemleri için güvenliği sağlamak amacıyla sistemi zararlı yazılımlardan koruma alanında çalışır. Korsanların geliştirdiği can sıkıcı reklam modülleri, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı araçların kaldırılmasına yardımcı olabilir. Şüphesiz ki, kişisel bilgilerinizi kazançlı amaçlar için kullanma şansı vermeden, virüs bulaşan bilgisayarınız üzerindeki kontrolü mümkün olan en kısa sürede geri yüklemek son derece önemlidir.

Ekran Görüntüsü:





Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 12
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız