» » Ashampoo UnInstaller Full indir 7.00.10
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 01:10
Gönderen: SouthWeb
Ashampoo UnInstaller 7.00.10 DC 17.10.2018 Multilingual

Ashampoo UnInstaller 7.00.10 DC 17.10.2018 Multilingual | File size: 16.8 MB
Ashampoo UnInstaller 7 uygulamaları kurmak, test etmek ve kaldırmak için kolaylaştırır. İstenmeyen yazılımlar, tarayıcı uzantıları ve araç çubukları sadece birkaç tıklamayla sabit diskinizden silinir! Artık arızasız sökme işlemleri için kurulum izleme hiç bu kadar kapsamlı ve kullanımı kolay olmamıştı. UnInstaller'dan önce kurulan eski uygulamalar bile, derinlemesine temizlik sayesinde tamamen kaldırılabilir! Son olarak, yenilikçi süper hızlı enstantane özelliği, tüm sistem değişikliklerini kolay ve net bir şekilde izlemenize yardımcı olur.
Kalanlar olmadan kaldır
Windows, yalnızca hangi varsayılan kurulumların silinebilir olarak işaretlendiğini siler ve bu çok azdır! Artık dosyalar, Kayıt defteri girdileri veya geçersiz bağlantılar, varsayılan kaldırma işlemlerinden sonra sıklıkla kalır. Bunlar sıklıkla hatalara veya sistem yavaşlamasına neden olur. Sofistike arama ve temizleme mekanizmaları sayesinde Ashampoo UnInstaller 7, kalanları son bayta kadar bulur ve ortadan kaldırır!

Daha hızlı ve daha güvenli web taraması
Güvenli olmayan, istenmeyen ve kötü amaçlı eklentiler milyonlarca tarayıcıda bulunur. Nişancı araç çubukları veya görünüşte yararlı eklentiler gibi gizlenmiş olsa da, Ashampoo UnInstaller 7 hepsini bulur! Tarayıcınızdan gizlenmeyi engelleyen uzantıları takip edin, yerleşik derecelendirme yardımıyla kolayca gözden geçirin ve gerekiyorsa bunlardan kurtulun.

Windows uygulamalarınızın tüm kontrolünü elinize alın
Her Windows yüklemesi, genellikle gizlenen ve kolayca kaldırılamayacak çeşitli varsayılan uygulamalarla birlikte gelir. Windows'unuzu Ashampoo UnInstaller 7 ile tekrar kontrol edin ve bu istenmeyen uygulamalardan kurtulun!

Derinlemesine temizlik ile kurulum izleme
Ashampoo UnInstaller 7, program kurulumlarını tam olarak belgeleyen ve artıklar olmadan programın kaldırılmasını sağlayan günlükleri oluşturur. Kurulum ekranından hiçbir şey gizlenemez. Akıllı bir silme mekanizması sayesinde oturum açmamış olan kurulumlar yine de etkin bir şekilde kaldırılabilir. Derinlemesine bir temizleme algoritması, sisteminizde bulunmayan dosya ve kayıtların artık istisnasız olarak silinmeyeceğini garanti eder.

PC'niz için sonar
Anlık görüntüler, en karmaşık kurulum prosedürlerini bile anlamak için size güçlü bir araç sunar. İki anlık görüntüyü karşılaştırarak (durumları öncesi ve sonrası), program makinenizde bile dakika değişikliklerini algılayabilir. Hangi Kayıt defteri girişlerinin oluşturulduğunu veya verilerin kopyalandığı yerleri öğrenmek isteyip istemediğinizi, bu uygulamada düzenli olarak düzenlenmiş ve açıkça ortaya konan her bilgiyi bulacaksınız. Önceki sürümlerin hayranları, daha eksiksiz bir kurulum günlüğü oluşturmak için iki anlık görüntüyü birleştirebileceğinizi de duymaktan mutluluk duyacaktır!

Kolayca erişilebilir pro özellikler
Yeni başlayanlar bile Ashampoo UnInstaller 7'nin yolunu çabuk bulacaklar. Yeni tasarlanan kullanıcı arayüzü ile her işlev sadece bir tık uzakta ve karmaşık prosedürler kolayca anlaşılabilir hale geliyor. PC'nizde neler olup bittiğini öğrenin ve orada olmaması gerekenleri hemen kaldırın. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için bir UnInstaller.

Yuvalanmış yüklemelerde sorun yok
Modern yazılımlar, çoğu programı paralel olarak yerleştiren iç içe geçmiş kurulumlara sık sık bağımlıdır ve bu, birçok rakip ürünün başarısız olduğu yerdir. Ashampoo UnInstaller 7 sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak! En karmaşık kurulumların bile bir flaş ve adım adım geri alınabilir. Neyin kaldığına ve ne olduğuna karar veriyorsun!





Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 10
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız