» » CyberLink PowerProducer Ultra Full indir 6.0.7613.0
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 01:07
Gönderen: SouthWeb
CyberLink PowerProducer Ultra 6.0.7613.0
CyberLink PowerProducer Ultra 6.0.7613.0 Pre-Activated | 372.13 MB
Fotoğraflarınızı ve videolarınızı Hollywood Blu-ray ve DVD disklerine dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şey PowerProducer. Tüm disk yazma araçlarıyla birlikte gelir, en yeni medya formatlarını destekler ve videoları başkaları gibi hızlı bir şekilde işler. Windows PC'niz için gerekli disk oluşturma yazılımıdır.
Film Diskleri Oluşturmanız Gereken Her Şey
Ev videolarınızı ve fotoğraflarınızı profesyonel görünümlü menülerle Hollywood tarzı film disklerine dönüştürün!

Windows için Temel Disk Yazma Aracı
PowerProducer 6, Windows 10 uyumludur; bu nedenle ortamınızı DVD ve Blu-ray disklere yazmak ve TV'nizde izlemek kolaydır.

Videolarınızı Düzenleyin ve Fotoğraflarınızı Geliştirin
En iyi anları yakalamak için video klipleri kırpın. Kolay kullanımlı dahili fotoğraf düzenlemeyle fotoğraflarınızı düzenleyin ve geliştirin!

Blazing hızında üretin
En yeni donanım hızlandırma teknolojileri için optimizasyon yaparak video projelerinizi inanılmaz hızda üretin.

Hollywood tarzı film diskleri oluşturma
PowerProducer, video diskleri yazmak için eksiksiz araçlara sahiptir. Medya içeriğinizin temasını eşleştirmek için etkileşimli menüleri özelleştirin. PowerProducer ayrıca rehberli adımlar ile geliyor. Acemi kullanıcılar için bile Hollywood yapımları elde.GüçProducer HD çözünürlükte tasarlanmış 14 yepyeni animasyonlu menü şablonları ile geliyor. Video prodüksiyonunuzu geniş ekranlarda yüksek kaliteli görsellerle sunmanızı sağlar.

Menü Tasarımınızı Özelleştirin
Kendi video veya fotoğraf arka planlarınız ve animasyonlu küçük resim düğmeleri dahil olmak üzere harika bir menü şablonu seçeneği ile profesyonel sonuçlar oluşturun. Alfa karışımlı menüler ekstra stil ve detay sunar. Daha profesyonel sonuçlar için:

- İlk Play Video Ekle; Açılış kredileri, bir telif hakkı bildirimi veya kendinizin oluşturduğu kısa bir video.
- Kaydettiğiniz bir müzik parçası veya diyalog gibi menü şablonlarınıza arka plan sesi ekleyin, içeri ve dışarı açılan efektlerle ayarlanabilir uzunluk.
- Menü tasarımınıza ve video içeriğinize en uygun yazı tipi, rengi, boyutu, hizalama ile özelleştirilebilecek metin başlıkları ekleyin.

Full HD, Hareketli Menüler
PowerProducer, geniş ekranlarda en iyi görüntüyü sunmak için HD çözünürlük için optimize edilmiş 14 yeni profesyonel tasarımlı menü ile birlikte gelir. Kitlenizi şaşırtmak için 3D benzeri animasyonlu menüler dahil.

Tüm Medya Türlerini İçe Aktar - 3D Videolar ve Fotoğraflar, MKV, FLV ve RAW Fotoğrafları Dahil
PowerProducer 6, medya dosyalarıyla çok çeşitli formatlarda çalışmanızı sağlar. Sabit diskinizdeki dosyaları içe aktarın veya yeni disklere ekleyerek yeni disklere taze hayatları soluyarak mevcut disklerden çekin.

Kameranızdan, indirdiğiniz MKV veya FLV videolarından veya DSLR'nizdeki RAW fotoğraflarından MPEG-4, MPEG-2 veya MOV videoları almak isteyip istemediğinizi, bunların hepsini film disk projeleriniz için PowerProducer'a getirin. Ayrıca, en yaygın 3D medya formatlarında video ekleyebilir ve 3D TV'nizde oynatmak için yan yana formatta 3D DVD, Blu-ray ve AVCHD diskleri oluşturabilirsiniz!

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 11
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız