» » Wondershare Recoverit 7.1.0.43 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 01:00
Gönderen: SouthWeb
Wondershare Recoverit 7.1.0.43 Multilingual

Wondershare Recoverit 7.1.0.43 Multilingual + Crack-UZ1 | 37.98 MB
Recoverit Veri kurtarma Recoverit, yüksek kurtarma oranı ile silinmiş, kayıp verilerinizi kurtarın. Veri kurtarma, her zamankinden daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilirdir. Zaman geçtikçe, bilgisayarlarımızda depolanabilecek veriler, ekonomik ya da duygusal bir bakış açısından, daha büyük ve daha büyük bir değere sahip olabilmek için büyümüştür. Bu, veri güvenliğini hayatımızın önemli bir yönü haline getirmekte ve Recoverit gibi arıza ve silme işlemlerinde uygun bir yazılım çözümü kullanmak iyi bir yedekleme planı olabilir. Modern görünümlü bir yazılım uygulaması
Uygulamayı ilk başlattığınız anda, Windows 10 mağaza uygulamalarını anımsatan modern görünümlü bir kullanıcı arayüzü tarafından karşılanır. Her şey sezgisel ve minimalist bir şekilde düzenlenir, böylece her zaman ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. 

Tüm tarama işlemleri, yanlışlıkla silinen dosyaların, bölüm formatı veya başarısızlığı nedeniyle kaybolan dosyaların kurtarılmasına kadar, çeşitli kategorilere ayrılır.

Çok çeşitli dosya formatları için destek sunan bir veri kurtarma aracı
Bir kurtarma kategorisi seçtikten sonra, adım adım kılavuzluk edecek, sonuçta seçilen medyanın tarama sonuçlarını görüntüleyen bir sihirbaz benzeri işlem tarafından karşılanacaksınız.

Sadece resim, müzik, ortak MS Office dosyaları veya hatta OST veya PST gibi Outlook'a özgü posta dosyaları gibi kurtarmak istediğiniz dosya kategorilerini seçme seçeneğine sahipsiniz.

Dosya taramasının ne kadar sürdüğü, belki kurtarılabilecek veri miktarını veya PC'nizin genel işlem gücünü bekleyen değişkenler yoktur. Son olarak, uygulama istediğiniz tüm verileri başarıyla kurtardıktan sonra, belirtilen bir dosya dizinine aktarabilirsiniz.

Genel olarak iyi bir dosya kurtarma yazılımı aracı
Recoverit, silinmiş veya kayıp eşyaların kurtarılması söz konusu olduğunda iyi bir yazılım parçasıdır. Yanıt süreleri kısadır ve arayüz kullanıcı dostu olup, herkesin dijital kütüphanesine iyi bir katkı sağlar.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 9
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız