» » HitmanPro 3.8.0 Full indir (x64)
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 00:59
Gönderen: SouthWeb
HitmanPro 3.8.0 Build 295 (x64) Multilingual

HitmanPro 3.8.0 Build 295 (x64) Multilingual + license-reset | 24.2 MB
Hitman Pro, yeni bilinmeyen tehditleri bulup kaldırmanıza, kötü amaçlı yazılımları tespit etmenize, tanımlamanıza ve kaldırmanıza yardımcı olan bir İkinci Görüş Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcısıdır. HitmanPro, mevcut güvenlik programlarının yanında herhangi bir çakışma olmadan çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bilgisayarı hızlı bir şekilde tarar (5 dakikadan az) ve bilgisayarı yavaşlatmaz (taradığı birkaç dakika hariç). HitmanPro'nun kurulmasına gerek yoktur. Doğrudan bir USB flash sürücü, bir CD / DVD, yerel veya ağa bağlı sabit sürücüden çalıştırılabilir. HitmanPro, sistem performansı üzerinde minimum etki yaratarak olası zararlı yazılım tehditlerini tespit etmek ve kaldırmak için yenilikçi bulut bilişim teknikleri kullanır. HitmanPro size ikinci bir görüş için Ücretsiz Tarama sunuyor. Bilinmeyen ve şüpheli dosyalar çevrimiçi kimlik sunucuları tarafından otomatik olarak tanımlanır. Bu, sisteminizde hiçbir yazılım olmadığı anlamına gelir. Hiçbir şey bulunmazsa (ve içtenlikle umuyoruz), o zaman asla bir lisansa ihtiyacınız olmaz. Bir virüs bulunduğunda, tehdidi kaldırmak için 30 günlük ücretsiz bir lisans alırsınız.
SurfRight, kötü amaçlı yazılımların ortak özelliklerini (davranışını) belirlemek için kapsamlı bir kötü amaçlı yazılım araştırması yaptı. HitmanPro istemcisi, bu araştırmayı, kötü amaçlı yazılımın özelliklerine sahip olan virüs etkinlikleri veya şüpheli dosyalar için tararken, Davranışsal Tarama'da kullanır.

Şüpheli olarak sınıflandırılan dosyalar için, Hitman Pro istemcisi, bu dosyalar gerçekten kötü amaçlıysa onay için Scan Cloud'a bir istek gönderir. Scan Cloud, Internet'te bulunan birden çok bilgisayarın bir kümedir. Scan Cloud, bu isteğe yanıtla birlikte yanıt verecektir: * Güvenli * Kötü Amaçlı * Bilinmeyen

Dosya bilinmiyorsa, Hitman Pro istemcisi dosyayı 5 farklı satıcının anti virüs programlarını kullanarak tarandığı dosyayı Scan Cloud'a yükler. Bu virüs koruma programlarının her biri dosyayı analiz eder ve “güvenli” veya “kötü amaçlı” yanıt verir.

Dosya Scan Cloud tarafından kötü amaçlı olarak sınıflandırıldığında, Hitman Pro istemcisi bulaşmayı karantinaya yerleştirir. Çeşitli teknikler, tüm enfeksiyonların yanlış pozitif olmadan tamamen alınmasını sağlar.

Kötü amaçlı yazılımları kaldırmak için geliştiriciler, en zorlu tehditleri kaldırabilecek özel bir temizleme motoru da oluşturdular. Bir yerel NT uygulaması, Windows başlatılmadan önce esnek tehditleri kaldırabilir. Ve tabii ki, kayıt defteri anahtarları ve kısayollar gibi ilgili referanslar dahil. Tüm güncellemeler ve imzalara ihtiyaç duymadan.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 10
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız