» » Tecplot RS 2018 R1 Build Full indir 2018.1.0.91144 (x64)
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 00:58
Gönderen: SouthWeb
Tecplot RS 2018 R1 Build 2018.1.0.91144 (x64)
Tecplot RS 2018 R1 Build 2018.1.0.91144 (x64) | File size: 145 MB
Petrol ve gaz rezervuar modelleri daha büyük ve karmaşık hale geliyor ve etkili analiz ve iletişim ihtiyacı hayati önem kazanıyor. Tecplot RS, büyük miktarlardaki rezervuar simülasyon verilerini yönetmenize ve analiz etmenize, rezervuar modeli davranışları hakkında bilgi edinmenize ve sonuçlarınızı profesyonel görüntü ve animasyonlarla iş arkadaşlarınıza ve yönetime aktarmanıza yardımcı olur.
Sonuçlarınızı Hızla Doğrulayın
Bir rezervuar simülasyonunu çalıştırmayı bitirdiğinizde, sonuçlarınızı hızlı bir şekilde doğrulayabilmeniz ve modeliniz hakkında önemli kararlar verebilmeniz gerekir. Görselleştirme ve analiz araçları, modelinizi tam olarak anlamanıza yardımcı olacak simülasyon iş akışında çok önemlidir.
Son 15 yılda rezervuar mühendisleri ile yakın bir şekilde çalışan ekibimiz, tipik rezervuar simülasyon iş akışlarını dikkatle incelemiştir. Sadece birkaç fare tıklamasıyla cevaplarınızı alabilmeniz için Tecplot RS'yi özel olarak süreçleri kolaylaştırmak için tasarladık.

Güçlü Analizlerle Önemli Trendler Kazandırın
Modelinizden çıkarılan önemli bilgiler, yeni keşiflere yol açarak rezervuar davranışı hakkında size yeni bilgiler verebilir. Tecplot RS, ayrıntılı rezervuar modeli özelliklerini ortaya koyan, örneğin toplam yağı bir ızgara çözümü için entegre eden istatistiksel analiz araçlarına sahiptir. Yüksek kaliteli grafikler, rezervuarınızı birçok farklı perspektiften görmenizi sağlar.

Birçok Kaynaktan Simülasyon Verilerini Yükle
Büyük veri kümeleri yüklemek için etkili yöntemler ve kullanımı kolay bir arayüz, verilerinizi kavramak için ihtiyaç duyduğunuz görünümlere hızlı bir şekilde erişmenize yardımcı olur. Tam bir veri görselleştirme ve analiz aracı olarak, Tecplot RS birçok farklı veri kaynağıyla uyumludur. Bu endüstri uyumluluğu sonuçlarınızı standartlaştırmayı kolaylaştırır. Ayrıca, kurum genelinde çapraz ekip iletişimini kolaylaştırır.

Duyarlı Teknik Destek
Yılda iki kez yeni yazılım sürümlerinden yararlanın. En son sürümdeki yeniliklere bakın.
Teknik destek ekibimizden bir iş günü veya daha kısa sürede yanıt alın.
İşyerinize özel yükleme, sorun giderme ve iş akışı konularında yardım alın.
Tecplot RS video ipuçlarımızı, öğreticilerinizi ve web seminerimizi inceleyin.

Danışma Konseyi
Müşteri danışma meclisi üyeleri (en büyük müşterilerimizin oluşturduğu), Tecplot RS'deki yeni özellik tasarımı üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Petrol ve gaz endüstrisindeki liderlerle görüşmek, sektördeki güncel konularla bizi sürekli olarak uyum içinde tutar.

Tecplot RS Çözümü
Tecplot RS, hepsi bir arada XY, 2D ve 3D çözümdür. Bu bir araç, ekibinizin veri sonuçlarını kolayca düzenlemesine, model tahminlerine güvenmesine, ekipler arasında işbirliği yapmasına ve sonuçları yönetime iletmesine yardımcı olur. Kısa bir öğrenme eğrisi, tam teknik destek ve ücretsiz çevrimiçi eğitim, ekibinizin hızlı bir şekilde ayağa kalkmasına yardımcı olur.





Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 10
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız