» » ID Photos Pro 8.3.0.21 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 00:13
Gönderen: SouthWeb
ID Photos Pro 8.3.0.21 Çok Dilli

ID Photos Pro 8.3.0.21 Çok Dilli | 70.46 MB
ID Photos Pro 8, ICAO ve yerel yönetmeliklere uygun hızlı ve otomatik kimlik fotoğrafları işleme (örn. Passport, Visa vb.) İçin tasarlanmış profesyonel bir yazılımdır. 80'den fazla ülkeden 250'den fazla ID biçimli dahili veritabanı, ID Photos Pro 8'i sınıfının en üstüne yerleştiriyor.

Tipik fotoğraf düzenleme yazılımlarının aksine, ID Photos Pro 8, özellikle pasaport ve kimlik fotoğrafçılığı için geliştirilmiştir. İşte bu yüzden bugün piyasadaki en hızlı ve en hassas araçlardan biri. Bir görüntü, doğrulama süreci ve son baskı yüklenmesinden yalnızca 10 saniye gereklidir.

ID Photos Pro 8, tüm ilgili yüz biyometrisini otomatik olarak tespit etmek için tescilli algoritmalarımızdan tam olarak yararlanır. Ek olarak, ID Photos, resmi yerel pasaport gereksinimlerine uyacak şekilde anında hizalar ve kırpır. Ağız ifadesi, güneş gözlüğü, yansımalar ve çok daha fazlası gibi potansiyel sorunları tespit eder.

ID Photos Pro 8 sihirbazı, pasaport fotoğraflarını mükemmelleştirmek için 4 basit adımda operatöre öncülük eder. Her bir format için, fotoğrafın nasıl çekileceğine dair ipuçları vererek (örneğin, arka plan, kafa görünümü, yüz ifadesiyle) gereksinimler gösterilir. Bu sayede, herkes en egzotik ülkeler için bile kimlik fotoğrafı çekebiliyor.

Uygunluk belgesi
ID Photos, ICAO standartlarına uygunluk belgesini ve ePhoto formatı için bir Onay yazdıracaktır.

Tüm yazıcılarla uyumlu
Yazılım her tür yazıcıyla çalışır. Dijital minilablara sorunsuz sayfa ihracatı da sağlar.

Biyometrik algoritmalar
Otomatik yüz ve biyometri özellikleri 2. jenerasyonda şu anda tespit ediliyor. Hızlı ve doğru özellik tespitimiz, birden fazla fotoğrafı otomatik olarak işleyebilmenizi sağlar.

İstatistikler ve iş kaydı
Kapsamlı bir raporlama fonksiyonu, baskı sayısı, ihracat, CD / DVD yanıkları gibi hayati istatistikleri yakından izlemenizi sağlar. Operatör faaliyetlerinin detaylı bir İş Günlüğü de dahildir.

Fransız ePhoto formatı
ID Photos Pro 8, Fransa'nın Ulusal ePhoto Programı için onaylanan birkaç yazılımdan biridir. EPhoto uygulama sürecinde gerekli imzayı yakalamak için Wacom tabletleri ile çalışır.

Kamera tethering
Doğrudan bir yazılımdan tetiklenen bir PC ekranında ve resminde Canlı Görünüm. Çoğu modern Canon kamera desteklenmektedir. Nikon ve diğerleri yakında.

Sayfa düzeni şablonları
Yazılım, 60'ın üzerinde kullanıma hazır şablonla geliyor. Resim düzeni, ek metinler, şirket logosu, vb. Gibi ek özelleştirmeler için GUI düzenleyici.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 9
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız