» » Driver Easy Professional Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 16-10-2018, 01:34
Gönderen: SouthWeb
DriverEasy, eksik sürücüleri bulmak ve bunları bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Programı kullanıcı dostu arayüzü ile başlattığınızda, makine, işletim sistemi, RAM, işlemciler ve anakart üzerinde odaklanan sistem bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Ancak, video kartları, monitörler, sabit disk, ağ kartı ve ses kartı gibi donanımlarla ilgili verileri de görüntüleyebilirsiniz.
Büyük Sürücü Veri Tabanı
Günlük Sürücü Güncellemeleri ile 8.000.000 Sürücü Veri Tabanı tarafından desteklenen Sürücü Kolaylığı, bilgisayar performansını en üst düzeye çıkarmak için tüm sürücüleri güncel tutar. Sürücü Kolaylığı ile, yanlış veya güncel olmayan bir sürücüyü kurmaktan asla endişelenmenize gerek yoktur, Sürücü Kolaylığı veritabanı, her zaman en son resmi sürücüyü almanızı sağlar.

Mevcut Sürücüleri Güncelleştirin, Sürücü Sorunlarını Düzeltin
Programı kullanarak, İnternet'teki rastgele sitelerde sürücüleri bulmaya hiç vakit harcamak zorunda kalmazsınız. Driver Easy, bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri güncellemek için birkaç dakika sürer. Sürücü Kolay, zaman tasarrufu ve ilgili baş ağrısı sürücü sorunlarının giderilmesi için tasarlanmıştır.

Güvenlik Çevrimdışı Tarama
Program çevrimdışı bilgisayarlar için güvenli Çevrimdışı Tarama sağlar. Sürücü Kolaylığı, bir sürücü analizi dosyasını İnternet bağlantısı olmayan bir bilgisayara kaydetmenize olanak tanır ve sürücüyü Internet özellikli bir bilgisayardan indirmenize yardımcı olur. Çevrimdışı Tarama özelliği, bilgisayarınız için en doğru ağ sürücüsünü bulmanın kolay ve hızlı bir yolunu sağlar.

Kaldırılan Donanım Sürücüsünü Kaldırma
Yeni grafik kartını değiştirdiğinizde, Windows'un hala mevcut sürücüyü tuttuğunu biliyorsunuz ve Windows başlatıldığında her seferinde başlatacaksınız. Bu, sistemin yavaş yavaş önyüklenmesine neden olur ve en kötüsü, sistem çakışmasına neden olabilir. Sürücü Kaldırma özelliğindeki Sürücü Kaldırma özelliği, kaldırılan donanımı kaldırmanıza ve sisteminizi temizlemenize olanak tanır.

Teknik Müşteri Desteği

Teknik Müşteri Desteği, müşterilere sürücü sorunlarına yardımcı olmak için daha fazla yardım sağlar. Destek grubu karmaşık durumu analiz eder ve sizin için hızlı bir çözüm bulur. Yaptığınız her soruşturma, teknik desteğimiz tarafından yakında cevaplandırılacağından emin olabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü:

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 75
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız