» » save2pc Ultimate / Professional 5.5.6.1581
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 5-10-2018, 17:01
Gönderen: SouthWeb
save2pc (eskiden YouTube Downloader olarak bilinir), Youtube veya Google Video'dan video indiren ve yerel bilgisayarınıza Avi veya Mpeg veya Flv dosyası olarak kaydeden ücretsiz bir araçtır. save2pc, istediğiniz youtube videosunu kolayca yakalamanızı ve kaydetmenizi sağlar. Save2pc'nin kullanıcı arayüzü çok basittir, bu yüzden onu kullanmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Web tarayıcıları için komut dosyaları kullanmaya gerek yok. Sadece save2pc dosyasını çalıştırın ve indirmeye başlayın! save2pc küçük, hızlı, kullanışlı, pratik ve güçlüdür. Temiz, basit bir arayüze sahiptir.
Bir videonun URL'sini programa yapıştırın, Başlat'a basın, AVI, MPEG veya FLV dosyası seçilen klasöre indirilecektir. Flash video oynatmak için herhangi bir oyuncuya ihtiyacınız yok, sadece medya oynatıcı klasiği üzerinde çalın. save2pc tamamıyla Yazılımdır. Kesinlikle NO ADWARE, NO SPYWARE, NO REGISTRATION, NO POPUPS, NO MALWARE veya diğer istenmeyen yazılımlar içerir.

Bir videonun URL'sini programa yapıştırın, Başlat'a basın, AVI, MPEG veya FLV dosyası seçilen klasöre indirilecektir. Flash video oynatmak için herhangi bir oyuncuya ihtiyacınız yok, sadece medya oynatıcı klasiği üzerinde çalın.

- Kullanımı kolay
- Youtube'dan indirin
- Google Video'dan indirin
- youtube videosunu bir AVI dosyası olarak kaydet
- youtube videosunu bir MPEG dosyası olarak kaydet
- Youtube videosunu bir FLV dosyası olarak kaydet

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 40
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız