Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 16-10-2018, 01:26
Gönderen: YSU
GPU-Z, bilgisayar sisteminizi taramak ve video kartı ve GPU ile ilgili bilgileri görüntülemek için tasarlanmış hafif bir yardımcı programdır. Çok çeşitli teknik özelliklerle tanışır ve böylece bilgisayarınızın yetenekleri hakkında daha iyi bir bilgiye sahip olmanızı sağlar. GPU-Z, en yeni NVIDIA ve ATI kartları için destek sağlar ve PCI-Express konfigürasyonlarını kontrol etmek için bir GPU yükleme testi içerir. Ayrıca, varsayılan saatler, 3D saatler (varsa) ve overclock bilgileri için size izin verir. Raporlar, temel olarak, ekran kartları, GPU, işlem teknolojisi, çip, bellek tipi, DireksX / PixelShader desteği, bellek bant genişliği, veri yolu türü, bellek saati, sürüm sürücüsü, sensörler gibi ekran kartlarının her özelliğiyle ilgili özellikleri içeren son derece ayrıntılıdır. hız hayranları ve sürüm BIOS.
Sensörün tüm raporunu bir metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz. GPU-Z ayrıca raporun fotoğraflarını çekebilir ve yerel olarak ya da ücretsiz bir görüntü barındırma hizmetine aktarabilir, böylece arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Ekran kartınızın grafik özelliklerinin değerlendirilmesi çok önemli bir görevdir. GPU-Z sizin için kolayca yapabilir; Sistem yöneticileri gibi düzenli ev kullanıcılarının ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılar. Sonuç olarak, sürekli olarak makinenin kaputunun altında neler olduğunu bilmek isteyen hardcore kullanıcılar, GPU-Z'yi ve doğru raporlarını takdir edeceklerdir. Bu sonuçları geleneksel yöntemlerle araştırmak çok zor bir iş olduğundan, bu şık uygulamayı, ekran kartınızın grafik özelliklerinin eksiksiz bir görünümünü sunmak için kullanabilirsiniz.

Ekran Fotoğrafı:

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 11
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız