» » Xara Designer Pro X Full indir 16.0.0.55162 + Crack
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 16-10-2018, 01:24
Gönderen: YSU
Grafik tasarım, web tasarımı, görüntü düzenleme, illüstrasyon ve DTP. Xara Designer Pro X Tasarımlarınız için en mükemmel paket. Xara Designer Pro X, grafik ve web tasarımı, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme ve masaüstü yayıncılığı bir araya getiriyor - hepsi tek bir kompakt çalışma alanında.
Grafik tasarım ve illüstrasyon
Grafikleri ve illüstrasyonları tam istediğiniz şekilde oluşturun ve onlara uzman, özel bir dokunuş vermek için çeşitli araçlar kullanın.

Vektör grafikleri
Güçlü çizim araçları, vektörleri kullanarak çizgiler, şekiller ve eğriler çizmenize ve kalite kaybı olmadan ölçeği ayarlamanıza olanak tanır. Resimleriniz en ince ayrıntısına kadar keskin görünüyor. Farklı kullanımlar için çeşitli boyutlarda grafiklere ihtiyaç duyduğunuzda bu mükemmeldir!

Temel etkileri
Grafik ve çizimlerinize özel bir dokunuş katmak için şeffaflık, anahatlar ve degradeler gibi heyecan verici efektler yaratın.

Fırçalarla sanatsal hale getirin
Fırçalarla sanatsal hale getirin Çok çeşitli sanat fırçaları arasından seçim yapın, ardından yaratıcı çizgiler çizin ve resimlerinizin her birini bir sanat eserine dönüştürün.

Uyarlanabilir şekiller
Herhangi bir şekilde başlayın ve grafikleriniz ve resimleriniz için özel bir tasarım öğesine dönüştürün.

SmartShapes
Yeni, geliştirilmiş tablolar dahil olmak üzere 900'den fazla SmartShape'ı keşfedin.

Hazır fotoğraflar
Stok fotoğraf Seçebileceğiniz ajans fotoğraflarının geniş bir seçim dahildir.

Grafikler ve çizimler
Grafik ve illüstrasyonlar Grafik tasarım ve illüstrasyonlardan oluşan harika bir koleksiyona erişin.

Web tasarımı
Bir web sitesi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı: Favori şablonunuzu seçin, kendi resimlerinizi ve metinlerinizi uygulayın - hepsi bu işte!

Panorama fotoğraf kaydırıcısı
Fotoğraflarınızı sunmak için web sitenizin tam genişliğini kullanın. Bu, resimlerinizi sergiler ve web sitenizi mutlak bir göz alıcı yapar. Kaydırıcıyı istediğiniz şekilde genişletin - ya da harekete geçirici bir harekete geçirici düğme veya özelleştirilmiş bir başlık ile.

Paralaks kaydırma
Web sitenize daha fazla dinamik ve derinlik katın: İçerik ve görüntüler gibi öğeler, siz gezinirken hareket eder ve etkileşimli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Yapışkan nesneler
Yapışkan nesneler kaydırılarak etkilenmez ve aynı konumda görünür durumda kalır. Navigasyon çubuğunu kullanmanız gerektiğinde özellikle pratiktir.

Etkileri ortaya
Nesnenin kullanılması, web sitenizin karşılık gelen alanı bir tarayıcıda görünür hale gelir gelmez, öğelerin içinde kaybolması için efektleri gösterir. Bu sayfaya hareket ve çeşitlilik ekler.


Kolay ve gelişmiş görüntü düzenleme
Hiç zaman kaybetmeden görüntülerde parlaklık, kontrast, renk ve doygunluğu ayarlayın ya da 1 tıklama optimizasyonunu kullanın. Daha kesin sonuçlar için, fotoğraflarınız için derecelendirme eğrilerini düzenleyin veya profesyonel beyaz dengesini uygulayın.

Arkaları sil
Nesne arka planlarını kolayca kaldırmak için maskeler oluşturun. Sadece nesneyi maskeleyin, arka planı kabaca silin ve bir tıklama ile kaldırın.

Öğeleri kes
Görüntünüzün tek tek parçalarını kırpın veya rakamları kesin. Fareyi kullanarak bir taslak seçin ve manyetik kement otomatik olarak bir yol oluşturacaktır.

Mükemmel fotoğraf rötuş
Görüntünün alanlarını kolayca rötuşlamak için rötuş aracını ve tamamen özelleştirilebilir araç ipuçlarını kullanın.

Etkileyici fotoğraf filtreleri
Etkileyici fotoğraf filtreleri Her defasında farklı bir fotoğraf sunun. Çevrimiçi İçerik Kataloğu **'ndaki 140 fotoğraf filtresinden birini seçin ve tek bir tıklama ile resminize uygulayın.

Kolajlar için fotoğraf ızgaraları
Dikişsiz fotoğraf kolajları oluşturun. Online-Content-Catalog ** 'dan istediğiniz herhangi bir şablonu seçin ve ardından resimlerinizi farklı konumlara sürükleyip bırakın.

Alanları aydınlat veya koyulaştır
Düzenleme sırasında bir görüntünün bölümlerini geliştirin. Renk atlatması ve renk yanması için bir araçla, görüntü içindeki hassas alanları koyulaştırabilir veya hafifletebilirsiniz.

Ufukları düzeltmek Ufuk fotoğrafınızda eğimli mi?
Xara Designer Pro X'de, fotoğrafın konumunu ayarlamak için “Straighten horizon” kaydırıcısını kullanabilirsiniz.

Geniş baskı ve çevrimiçi yayınlar
Xara Designer Pro X, karmaşık belgeleri oluşturmak ve yayınlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerir. Yazılım, farklı formatlarda bile çok sayfalı yayınlarla uğraşıyor. Sonuçlara ihtiyacınız olduğunda, hızlı: Çevrimiçi İçerik Kataloğu **, yayınlarınız için kullanabileceğiniz 1 milyondan fazla fotoğraf ve grafiklerin yanı sıra% 100 özelleştirilebilir bir şablon şablonları içerir.

CMYK desteği
Son baskıda doğru rengi koruyun. CMYK (camgöbeği, macenta, sarı ve anahtar) desteği, el ilanları, fotoğraflar ve belgeler için ihtiyacınız olan tam renkleri sunar. Dosya formatlarını serbestçe seçin

Dosya formatlarını serbestçe seçin
Xara Designer Pro X ile neredeyse tüm dosya formatlarını içe aktarabilir, düzenleyebilir ve dışa aktarabilirsiniz. Belgelerinizi ve fotoğraflarınızı meslektaşlarınız ve arkadaşlarınızla herhangi bir sınırlama olmaksızın kolayca paylaşabilirsiniz.

Ekran Fotoğrafı

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 10
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız