» » Xara Web Designer Premium Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 16-10-2018, 01:13
Gönderen: YSU
Xara Web Designer Premium 16.0.0.55162

Xara Web Designer Premium Full indir 16.0.0.55162 (x64) | Dosya Boyutu: 173 Mb

Kendi profesyonel web sitelerinizi oluşturun. Kendi web sayfalarınızı, profesyonelce tasarlanmış bir dizi şablonu kullanarak istediğiniz gibi oluşturun. Ve herhangi bir programlama bilgisi olmadan. Kendi web sitenizi hemen oluşturun!

Duyarlı web tasarımı
Web Designer, bir web sitesinin birden çok sürümünü oluşturmanızı sağlar; örneğin, masaüstü, tablet ve tek tek HTML dosyaları olarak dışa aktarabileceğiniz mobil sürümler. Web sitenizi PC'den akıllı telefona ve tablete herhangi bir uç cihazda doğru şekilde gösterin. Bu kolay ve programlama bilgisi gerekli değildir.

Yüksek kaliteli fotoğraf filtreleri
Fotoğraflarınızı gerçek sanat eserlerine dönüştürün. Bir görüntünün yapısını değiştirin veya özel, birebir efektler elde etmek için renkleri, kontrastı ve parlaklığı değiştirin.

SmartShapes & web sitesi bileşenleri
Web siteniz için heyecan verici tasarım öğeleri oluşturun. Masalarınızın, düzenlerinizin, şekillerinizin veya modern düz tasarımların her birinin boyutu, rengi ve şekli kolayca değiştirilebilir.

Hazır fotoğraflar
Stock photos Resimler hayatları web sitelerine çekiyor. Web Designer, tümü ücretsiz ve hatta ticari olarak kullanabileceğiniz 900.000'den fazla fotoğraf seçeneği sunuyor.

Grafikler ve çizimler
Grafik ve illüstrasyonlar Herhangi bir konu için doğru sunum: Çevrimiçi İçerik Kataloğu **, web sitenize mükemmel bir şekilde entegre edebileceğiniz 180.000'den fazla grafik ve resim içerir.

Paralaks kaydırma
Paralaks kaydırma, web sitenize dinamikler ve derinlik kazandırır. Solgunluk ve animasyonların yardımıyla, bireysel katmanlar farklı hızlarda hareket eder.

Etkileri ortaya
Nesneyi kullan, tarayıcınızdaki ilgili alan görünür hale gelir gelmez, öğelerde solması için efektleri gösterir.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 12
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız