» » FX Cartoonizer 1.1.1 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 14-10-2018, 14:07
Gönderen: SouthWeb
FX Cartoonizer 1.1.1

FX Cartoonizer 1.1.1 Full indir | Dil: English | Boyut: 89.43 MB
Windows PC için FXCartoonizer ile bir fare sadece birkaç tıklama ile fotoğrafları karikatür haline dönüştürün. Artık, tüm resimlerinizi ve resimlerinizi karikatür efektine daha hızlı ve hassas bir şekilde dönüştürebilirsiniz. En iyi sonuçlarla büyük veya yüksek kaliteli fotoğrafları karikatürlere dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve hatta dönüştürmeden önce veya sonra birden fazla ayar yapabilirsiniz. Birçok öğe ekleyin, fotoğraflarınızı kırpın, yeniden boyutlandırın ve parlaklığı ve kontrastı ayarlayın. Yüksek Kaliteli Karikatür Etkisi Sonuç!
FXCartoonizer, görüntüleri karikatürlere ve çizimlere dönüştürmenizi sağlar. Ailenizin fotoğraflarını, etkinliklerini göstermek veya tatil gezilerinden çizgi film görüntüleri oluşturmak için bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Çerez kesim forum avatarının yerini gerçek bir karikatür ile değiştirme zamanı:
- İyi olan şey, insanların gerçek fotoğrafını paylaşmadan nasıl göründüğünü bilmesine izin verebilmen, ama kendinin bir karikatür olduğunu.
- Arkadaşlarının, evcil hayvanlarının, evinin, semtinin ve özellikle ünlülerin ve politikacıların karikatürlerini yapabilirsin.
- Karikatürler aileniz ve arkadaşlarınız için en iyi hediye olacaktır. Bunları kupa ve tişörtlerde de kullanabilirsiniz.
- Şüphesiz, bu yazılım da çok eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Kullanımı ve sezgisel kullanımı çok kolaydır.
- Büyük sanatsal becerilere ihtiyaç yoktur, çünkü manuel çizim yoktur.
- Yazılım tüm süreci yürütmek için çok yeni bir teknoloji kullanıyor.
- Her şeyden önce, görüntüyü bir mozaike benzeyen düz renk desenlerine böler. Bundan sonra, resmin dakika ayrıntılarını karikatür formatına dönüştürür.
- Fotoğraf boyunca efekt uyguladığı için, sonuç her zaman yüksek kalitededir.
- Herhangi bir Filigran veya Logo olmadan kendinizi Karikatür!
- Bağımsız yazılım!

Özellikler:
Her şeyden önce, istediğiniz fotoğraf veya görüntüyü bilgisayarınızdan yönlendirmeniz gerekir. Fotoğraflara erişmek için yazılımdaki 'Ekle'yi tıklayın. Fotoğrafı seçtikten sonra, çift tıklayarak yükleyin.

Ayarlamaları yapmak!
Fotoğrafı yeniden boyutlandırabilir veya yakınlaştırabilirsiniz. Ayrıca, parlaklığı, kontrastı, camgöbeği, magneta ve sarı efektleri de ayarlayabilirsiniz. Kırpma 'özelliği sağ taraftaki fotoğrafı kırpmanızı sağlar. Ayrıca, etkileri 'geri alabilirsiniz' veya tamamen 'fotoğrafı yeniden' yükleyebilirsiniz. İstediğiniz tüm değişiklikleri yaptıktan sonra, bir efekti tıklamanız yeterlidir.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 15
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız