» » Phase One Capture One 11.3.1 (X64)
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 14-10-2018, 14:04
Gönderen: SouthWeb
Phase One Capture One 11.3.1 (X64)

Phase One Capture One 11.3.1 (X64) | File size: 146 MB
Phase One Capture One Pro, RAW formatındaki en iyi profesyonel dijital fotoğraf dönüştürücülerinden biridir ve geniş bir yelpazede modern fotoğraf makinelerini (Canon, Nikon, Epson, Fuji, Konica Minolta, Leica, Mamiya, Olympus, Pentax, Sony) destekler. en son model ve RAW formatında ham görüntülerin JPEG, TIFF, PNG, DNG vb. biçilebilir formatlarına dönüştürülmesini sağlar.

Capture One, aynı görüntüyü ayarlamak için birkaç seçenek kullanmanıza izin verir. Bir şablon olarak, orijinal RAW kullanılır, önceki ayarların sonucu değil. Çalışma alanı çeşitli alanlara ayrılmıştır. Sayıları, orijinal dijital negatif için işleme seçeneklerinin sayısına eşittir. Renk sıcaklığını ve renk tonu kontrollerini kullanarak beyaz dengesini ayarlayın. Ek olarak, birçok kamera için geleneksel olan sahne programlarını seçebilirsiniz. Pipeti de kullanabilirsiniz. Fotoğraf, beyaz dengesinin oluşturulduğu nötr gri bir noktayı göstermektedir.

Program dinamik aralığı optimize etmenizi sağlar. Fotoğrafta çok karanlık veya açık alanlar varsa, gölgelerin ve parıltıların restorasyonu yardımı ile görüntülenebilir. Görüntünün ve gölgelerin vurgulanan alanlarının arka plan ışığını açıp kapatabilirsiniz. Fotoğraflarda gürültünün ortadan kaldırılması iki yönde gerçekleştirilmektedir. Gürültünün gren ve renk bileşenini bastırabilirsiniz. Capture One Pro, görüntüleri keskinleştirmek için rakiplerinden eşsiz bir algoritma ile daima farklıydı. Bu RAW dönüştürücüde dönüştürülen fotoğraflar rakiplerinden biraz daha keskin görünüyor.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 12
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız