» » Photo Compiler 2018.4 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 14-10-2018, 13:59
Gönderen: SouthWeb
Photo Compiler 2018.4

Photo Compiler 2018.4 | Boyut: 16.5 MB
Etkileyici fotoğraf galerilerini Microsoft Windows için bağımsız çalıştırılabilir dosyalar olarak oluşturmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Photo Compiler, fotoğraflarınız ve resimlerinizle çekicilerin, uygulamaların ve faydalı galerilerin oluşturulmasını ve ardından herhangi bir bağımlılık olmadan görüntülenmeye hazır olan yürütülebilir programlara dönüştürülmesini sağlar. 

Onun güvenli
Fotoğraf galerileriniz (herhangi bir sayıdaki fotoğraflarla), bağımlılık olmadan bağımsız Microsoft Windows yürütülebilirlerine derlenir. Fotoğraflarınız asla kullanıcı bilgisayarına alınmaz.

Kişiselleştirilebilir
Her fotoğrafta çok sayıda seçeneği özelleştirebilirsiniz: görünür kaldıkları süre, her fotoğraf için farklı bir arka plan resmi, 170'den fazla geçiş etkisi ve çok daha fazlası!

Kullanımı kolay
Fotoğraflarınızı galerinize ekleyin ve görünürlük sürelerini, kullanılacak geçiş efektini, efektin süresini vb. Özelleştirmeye başlamak için bir veya daha fazlasını seçin. Ardından projenizi derlemeye hazırsınız!

kişiselleştirilebilir
Fotoğraf derleyicisi gerçekten özelleştirilebilir ve hem kullanıcı grafik arabirimi hem de Microsoft Windows için oluşturabileceğiniz uygulamalar için düzinelerce tema içerir.

Bir göz at!
Bir sonraki videoda çalışan bir Photo Compiler göreceksiniz! Sadece bir dakika içinde bir galerinin nasıl hazırlandığını ve Microsoft Windows bağımsız uygulamasına nasıl dönüştürüldüğünü görebilirsiniz.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 10
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız