Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 14-10-2018, 13:54
Gönderen: SouthWeb
Sublime Text 3 Dev Build 3179
Sublime Text 3 Full indir 3179

Sublime Text, düz metin ve programlama dillerini (HTML dahil) destekleyen kapsamlı bir metin editörüdür ve Sublime Text'in taşınabilir versiyonudur. Kullanıcı dostu arayüz, son derece özelleştirilebilir, modern görünümlü bir tasarıma sahiptir. Bu, program içinde kullanılan yazı tipi boyutunu ve renk şemasını kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Buna ek olarak, belirli sekmeleri ve araç çubuklarını da gizleyebilir veya gösterebilirsiniz. Metin boyunca ve dosyalar için bir arama işlevi kullanılabilir. Tam ekran moduna geçebilir, düzeni özelleştirebilir (örn. Sütunlar, ızgara), sözdizimi vurgulamasını etkinleştirebilirsiniz (ör. Perl, PHP, SQL, XML), bir yazım denetleyicisi kullanın, makroları kaydedin ve kaydedin, diğer pek çok seçenek arasında.

Bazı yazılım yardımcı programlarının seçeneklerini daha erişilebilir kılmak için, "Ctrl + L" gibi bir satırın tamamını seçmek için "Ctrl + E" gibi çok sayıda kısayol klavyesi kullanılabilir. Böylece aramada belirli bir seçim kullanılır. Komut Paletini "Ctrl + Shift + P" ile açın. Bunun taşınabilir bir sürüm olduğunu görmek, Taşınabilir Sublime Metnin sabit sürücüye yüklenmesi gerekmediği anlamına gelir. Programı, HDD'deki herhangi bir konuma, hatta USB flash sürücüsü gibi taşınabilir bir cihaza kopyalayabilirsiniz, böylece uygulamayı, erişiminiz olan herhangi bir bilgisayarda kullanabilmenizi sağlar. Buna ek olarak, Windows kayıt defterine veya Başlangıç ​​ekranına yeni anahtarlar eklenmeyecek.

Sözdizimi vurgulama, C #, HTML, Java, LaTeX, PHP, Python ve Perl gibi çok sayıda dil için kullanılabilir.

Kelime işlem uygulamasında bir arama aracı entegre edilmiştir, böylece belirli kelimeleri kolayca arayabilirsiniz. Büyük / küçük harfe duyarlı hale getirebilir, yalnızca eşleşen kelimeler için görünebilir, vb.

Yüce Metin, çok düşük miktarda CPU ve RAM kullanarak, sistem performansı üzerinde iyi bir tepki süresine ve minimum etkiye sahiptir. Testlerimizde hata iletişim kutusu gösterilmiyor ve uygulama askıda kalmadı veya kilitlenmedi. Modern arayüzü ve sayısız gelişmiş seçenekleri sayesinde, Sublime Text, bir all-around metin editörü arayan kullanıcıları memnun etmelidir.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 15
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız