» » Ant Download Manager Pro 1.10.0 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 13-10-2018, 19:21
Gönderen: SouthWeb
Ant Download Manager Pro 1.10.0 Multilingual
Ant Download Manager Pro 1.10.0 Multilingual | File size: 29.9 MB

Ant Download Manager, video indirme desteği ile hızlı bir indirme internet içeriğidir! fonksiyon: En popüler web tarayıcıları ile tam entegrasyon: Internet Explorer 8+, Mozilla Firefox 32 +, Google Chrome 31+ ve onların klonları (Pale Moon, Opera, Vivaldi, Slimjet, ComodoDragon, vb.) Dahili video yakalayıcı sağlar herhangi bir video sitesinden ve hizmetten video indirmek için.

Video çekerken, AntDM her zaman videodan ses ayıklama ve MP3 format.a kullanışlı bir özellik önizleme video dosyalarını ana dosya listesinde sunar.Multi-kanal yükleme, Sürükle & Bırak fonksiyonu.Built-in analizörü keşfetmek için bağlantılar sağlayacaktır statik sayfalar, dosyaları indirmek için gizli bağlantıları ortaya çıkarır. Destek ağ protokolleri HTTP (S), FTP (S). Medya raporları F4M, M3U8, RTMP (x) HTTP proxy'leri (S), FTP, SOCKS 4,5 desteği. En popüler premium link üreticilerini destekler. (Debrids). Tüm indirilen dosyalar MIME'ye göre kategorilere göre klasörlere kaydedilir. yazın.

Ant Download Manager tarayıcıları Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Web siteleri protokollerini destekler, (HTTP), FTP sunucuları (FTP), kategoriye göre indirme ve indirme hızı, çoklu dil desteği, indirilen ürün listesinin animasyonlu önizlemesi ile entegre olur .
Programın uygun bir kullanıcı arayüzü var. Yerleşim ve menü standarttır, sağdaki pencere indirilen dosyaları gösterir, YouTube'dan video indirmek, yeni bir dosya eklemek, dosyayı, dosya yükleme kontrol ünitesini ve ayarları silmek için düğmenin hemen üstünde soldaki menüyü açabilirsiniz. buton. Rus desteği mevcuttur, minimum belirlenir ve bu tür bir program için standarttırlar, bir bütün olarak IDM'ye benzer ve dışsal olarak ve ayarlar bakımından, bu kategorinin programları hemen hemen hepsine benzer olsa da.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 13
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız