» » DMSoft DBConvert for MSSQL and MySQL 4.2.7 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 13-10-2018, 19:13
Gönderen: SouthWeb
DMSoft DBConvert for MSSQL and MySQL 4.2.7
DMSoft DBConvert for MSSQL and MySQL 4.2.7 | 29.3 Mb

MS SQL ve MySQL yazılımı için DBConvert / DBSync, Microsoft SQL Server'dan MySQL veritabanına / MariaDB'ye veri dönüştürmek ve senkronize etmek için rahat bir yol sunar. SQL bilgisi olmasa bile, verileri kolayca aktarabilir veya çoğaltabilirsiniz.

İnanılmaz hızlı veritabanı dönüştürme motoru, 5-10 dakikada 1 milyon kayıt ve daha fazlasını geçirir.

MS SQL'den MySQL'e olan dönüşümler otomatik olarak gerçekleşir ve sizin tarafınızdan SQL lehçeleri arasındaki farkları bilmeyi gerektirmez.

Hedef veritabanı sunucusuna doğrudan erişiminiz olmadığında, Döküm dosyaları ve PHP komut dosyalarından yararlanın.

Dönüşüm / senkronizasyonu programlayıcı veya komut satırı ile çalıştırabilirsiniz.

MySQL ve MS SQL için DBSync, verilerinizi MSSQL ile MySQL / MariaDB arasında ve tersine senkronize eder. MSSQL ve SQL Azure veritabanı senkronizasyonunu da gerçekleştirir.

MS SQL ve MySQL için DBSync, diğer senkronizasyonlarımızın yanı sıra ekleme, güncelleme ve bırak senkronizasyonu sağlayan gerçekten güvenilir ve güncel bir uygulamadır.

Tetik tabanlı senkronizasyon yöntemi ile tüm veritabanlarınızı güncel tutun. Hedef veritabanı verilerinin doğru bir şekilde analiz edilmesi ve her iki veritabanındaki değişikliklerin anında izlenmesi için "Tetikleme senkronizasyonu" algoritması geliştirilmiştir. Tetik tabanlı senkronizasyon yöntemi, senkronizasyon hızını zamanla artırır.

İki yönlü senkronizasyon, hem kaynak hem de hedef veritabanlarındaki verilerin aynı anda güncellenmesine yardımcı olur.

Entegre Veri Türleri Haritalama özelliği, MySQL veri türlerini en yakın ve ilgili MS SQL Server eşdeğerleri ile eşleştirmeye yardımcı olur. MS SQL ve MySQL arasında veri türleri eşlemesi hakkında daha fazla bilgi edinin.

SQL Server ve MySQL'i doğrudan karşılaştırmak zor olsa da, punditlerin MS SQL'in MySQL'den daha iyi olduğunu ya da tam tersi olduğunu iddia edersiniz. Bunların özellikle performansları açısından karşılaştırılması oldukça özneldir. Bu veritabanları arasında seçim yapmak, geliştirici veya DBA deneyimine ve mimari veya uygulama gereksinimlerine bağlı olmalıdır. Son derece güvenilir ve verimli sistemler oluşturmak için bu ürünlerden birini kullanabilirsiniz. MSSQL ve MySQL'in birbirlerine göre avantajları vardır. Ama burada veritabanlarınızı MySQL'e taşımak için bazı iyi sebepler var.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 23
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız