» » Smith Micro Moho Pro 12.5.0.22438
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 5-10-2018, 16:53
Gönderen: SouthWeb
Muhteşem, profesyonel animasyonlar için ihtiyacınız olan her şey. Moho ™ Pro 12 (eskiden Anime Studio Pro) piyasanın en güçlü 2B arma sistemini sunuyor ve geleneksel animasyon araçlarıyla karıştırıyor ve profesyonel sonuçları daha kolay ve hızlı bir şekilde almanızı sağlıyor.
Moho ™ Pro 12, geleneksel animasyona daha verimli bir alternatif arayan profesyoneller için mükemmeldir. Sezgisel bir arayüz ve Smart Bones ™, Smart Warp, Bezier, animasyon, çerçeve-kare araçları, profesyonel bir Zaman Çizelgesi, fizik, hareket takibi, hareket grafikleri, 64-bit mimari ve daha fazlası için optimize edilmiş Kolları, Moho ™ Pro 12, iş akışınızı hızlandırmak için gelişmiş animasyon araçları sunar ve en yeni özellikleri, dijital sanatçılar için en eşsiz animasyon programı için güçlü teknoloji ile birleştirir.

Temel Özellikler:
Devrimci Akıllı Kemikler ™
Akıllı Kemikler, karakterinizin eklemleri etrafındaki distorsiyonu azaltan veya tamamen ortadan kaldıran inanılmaz bir özelliktir - özellikle diz ve dirseklerin etrafında. Bir dizi noktayı gruplandırın ve Akıllı Döndürme kontrol kollarını kullanarak bir çevirme dönüşü ile kolayca tekrarlayabileceğiniz 3 boyutlu bir hareket yaratın. Örneğin, Akıllı Kemikler ile yüz ifadelerini kontrol edebilir ve her kemik noktasına dokunmak zorunda kalmadan basit kadran hareketleriyle bir karaktere kafa çevirebilirsiniz. Akıllı Kemikler sadece kemik hareketlerinin kalitesini ve gerçekliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda karmaşık hareketleri tekrarlamanızı ve hizalı öğelerinizi kontrol etmenizi kolaylaştırır. Akıllı Kemikler, Anahtar katmanlarını, Katman sırasını, Katman görünürlüğünü, İz yolu, Yatay / dikey olarak Katmanlamayı, Kontur pozlamayı, Şekil efekti konumlandırmayı, Şekil efekti parametrelerini (degrade renkler gibi), dönüştürülmüş vektör şekillerinin 3B kalınlığını kontrol etme yeteneğini sağlar. 3D ve hatta daha akıllı kemikleri kontrol etmek

Kemik kısıtlamaları
Moho'nun kemik özelliklerine birkaç önemli iyileştirme yapılmıştır. Yeni kemik kısıtlamaları özelliği, daha karmaşık ve güçlü karakterlerin oluşturulmasına yardımcı olacak donanım seçenekleri içerecektir. Bağımsız açı kısıtlaması, bir kemiğin kamera açısına benzeyen küresel açısını koruyabilmesini sağlar ve ters kinematik veya kemik ana babasından etkilenmez. Kemik kısıtlamaları için ideal kullanım alanları, bacağın geri kalanı hareket ettiğinde kısıtlamaları koruyan karakterler üzerindeki robotik kolları veya ayakları içerir. Squash ve streç kemik skalalama artırımı, kemiklerin squash ve nesneleri gerdirmesine izin verir. Dirsek bükme özelliği, normalde anormal eğilme ve ezilme sorunlarını geliştirmeye yardımcı olur. Yeni hedef kemikler, kemikleri, tutarlı bir şekilde açıları ayarlamaya gerek kalmadan, doğru yönde göstermelerine yardımcı olur. Kemiklerdeki diğer gelişmeler, güncellenmiş ters kinematik çözücü ve otomatik kemik ölçeklendirmeyi içerir.

Unity ™ Oyun Geliştiricileri için FBX Desteği
Unity ™ oyun geliştiricileri ve kullanıcıları artık Moho Pro'daki animasyonlu 2D içeriğin FBX desteğini kullanabilecek ve oyun gelişimi için katı spritler yaratma ihtiyacını ortadan kaldıracak ve istedikleri kesin görünümü ve hissi elde etme kabiliyetini sağlayacaktır. Autodesk®'den 3D animasyon için uyarlanabilen dosya formatı olan FBX, birleştirilmiş 2D ve 3D varlıklarını Unity'ye entegre etmenin en yaygın yöntemidir.

Photoshop Dosyalarını İçe Aktar
Mevcut Photoshop dosyalarınızı tüm katmanları sağlam şekilde içe aktarın. Photoshop'ta yaptığınız değişiklikler, Photoshop belgenizi sürekli olarak hassaslaştırmanızı sağlayan Anime Studio'da içe aktarılan dosyada görünür. Karıştırma modları, katman opaklığı, akıllı nesneler ve akıllı filtreler dahil olmak üzere, içe aktarılan PSD dosyalarında birçok Photoshop özelliği desteklenir. Gruplar da desteklenir ve hızlı animasyon için anahtar katmanları olarak Moho Pro'ya otomatik olarak içe aktarılmak üzere Photoshop'ta ayarlanabilir.

Sıçrama, Elastik ve Stagger İnterpolasyon
Bounce anahtar karesi türünü zaman çizelgesine uygulayarak, iki anahtar karenin tümü içinde, enterpolasyon yapılan herhangi bir nesnenin zıplaması görünecektir. Elastik bir lastik bant etkisi sağlar, nesnelerin uç noktalarına ulaşmadan önce ileri geri gitmesini sağlar. Nesnenin sıçradığı zaman miktarını, yoğunluğu ve daha fazlasını değiştirmek için bu enterpolasyon türlerinin her biri için ayarlar ayarlanabilir. Yankı, animasyonun iki ana karenin arasına yapıştığı veya şaşırttığı efekti oluşturur. Bu efekt için ek anahtar karesi oluşturulmaz. Bir karakterin, bir nesneyi ağır bir nesneyi kaldırmakta olduğu bir etki yaratmak istiyorsanız, bu harika bir örnektir. Video izle

Gerçek Zamanlı Medya Bağlantısı
Moho Pro'daki yeni Gerçek Zamanlı Medya Bağlantısı, harici bir programda düzenlendiğinde içe aktarılan Anime Studio dosyalarındaki resim, film ve ses dosyalarını otomatik olarak günceller. Bu, bireyler ve üretim stüdyoları için harika bir iş akışı geliştirmesidir.

Ayrı Render Süreci
Batch Exporter ve Renderer artık ayrı bir işlem olarak gerçekleştiriliyor. Anime Studio Pro'dan çıksanız bile, render işlemi iş bitene kadar devam eder.

Önizleme Animasyonu
Artık görüntülemeyi gerçekleştirmeden önce animasyonları önizleyebilirsiniz. Dosya> Önizleme Animasyonuna giderken, çalışma alanı modunda göründüğü gibi, hiçbir kareleri çıkarılmadan animasyonu görüntülemenizi sağlayan küçük bir video dosyası oluşturulur. Bu yöntem, son ihracat için kullanılmamalı, bu dosyaları alıp bilgisayarınıza başka bir yere kaydedebilir veya gerekirse başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 28
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız