Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 5-10-2018, 16:50
Gönderen: SouthWeb
Quixel, Mixer sürüm 2018.2.1 beta sürümünü piyasaya sürdü. Katman Maskeleri, yeni ve geliştirilmiş Karışım Modları, Takım İpuçları ve bir dizi yaşam kalitesi özelliklerinin sunulmasıyla, Quixel Mixer artık daha da hızlı ve daha özelleştirilebilir malzeme yazma deneyimini mümkün kılmaktadır.
- Katman Maskeleri burada
Maskeleme, herhangi bir tekstüre iş akışının vazgeçilmez bir özelliğidir ve maskelemeye yeni ve oldukça esnek bir yaklaşım sunmaktan heyecan duyuyoruz. Mikserde maskeleme, katmanlarınızın karıştırılmasını - hem resim hem de resim tabanlı maskeleme yoluyla - ve iki iş akışını tamamen tahribatsız bir şekilde birleştirmenizi sağlar. İki tür maske ekledik: Boya maskeleri ve Görüntü tabanlı maskeler
- Boya Maskeleri
El boyası, herhangi bir katman tipinde (yüzeyler, dekaller ve katılar) maskeler ve katmanlarınızın geçişini gerçekten şekillendirir. Maskeleme için kendi özel fırçalarınızı içe aktarmak da dahil olmak üzere, mikserin fırça sisteminden tam olarak yararlanın.
- Görüntü Tabanlı Maskeler
El boyalı maskenize ek olarak, katmanlarınızın karışımını daha fazla dikte etmek için özel bir görüntü maskesi oluşturun ve yükleyin. Görüntü maskeleri, hem malzemenin dönüşümü hem de döşenmesiyle bağlantılı olabileceği gibi, basitçe bağlantıyı keserek kendi dönüştürme ve döşeme ayarlarına da sahip olabilir. Paint ve Image-based maskelerinin kombinasyonu, Mix'lerin görünümünü ve hislerini radikal bir şekilde özelleştirmenizi ve ince ayar yapmanızı sağlar.
- Yeni Opaklık Karışımı Modu
Yukarıdan ve Aşağıdan Farklı karıştırma modlarına ek olarak, şimdi yeni Opaklık Karışımı Modundan yararlanarak, yer değiştirme bilgileri yerine opaklığına göre bir katmanı karıştırmanıza olanak sağlayabilirsiniz.
- Yaşam Kalitesi Özellikleri
Bir ton hata düzeltmesi ve performans iyileştirmeleri ile birlikte, bir dizi küçük ama aktif olarak talep edilen özellikler de Miksere eklenmiştir.

Quixel Mixer Hakkında. Quixel Mixer, kendi malzemelerinizi tamamen tahrip edici olmayan bir iş akışında yapmanızı sağlar. Çok kanallı katman kurulumunu kullanarak otomatik olarak döşeyin ve herhangi bir katmana boyayın. Ve kolay dışa aktarma, istediğiniz herhangi bir şekilde bileşik haritalara izin verir.

Mixer% 100 Megascans-integrated'tir, yani tüm çevrimiçi Megascans Kütüphanesini doğrudan uygulamadan tarayabilir ve hatta kendi özel varlıklarınızı içe aktarabilirsiniz.

- Megascans kütüphanesinden de dahil olmak üzere gerçek dünyadaki malzeme tarama verilerini karıştırın
Eskiden Megascans Stüdyosu olarak bilinen Mixer, Megascans web sitesinden geçtiğimiz Kasım ayının 'Megascans 2018' güncellemesinden bu yana bir dizi erken erişim olanağı sunmaktadır. Quixel CEO'su Teddy Bergsman'ın "kişisel olarak en uzun süre istediğim araçlardan biri" olarak tanımladığı gibi, gerçek dünyadaki malzeme tarama verilerini karıştırmanın sezgisel bir yolu olarak tasarlandı. Yazılım, özellikle Megascans ile çalışmak üzere tasarlanmıştır - kütüphaneye doğrudan yazılım içinden erişebilirsiniz, ancak herhangi bir kaynaktan tarama verileriyle çalışmalıdır.
- Basit, tahribatsız katman ve fırça tabanlı iş akışı
İş akışı katman tabanlı ve tamamen tahrip edici değildir, her yeni tarama kendi katmanına içe aktarılır, daha sonra kaydırıcı kontrolleri ve sayısal parametrelerle ayarlanır. Yeni tarama verilerinde harmanlamanın yanı sıra, birden fazla doku kanalında aynı anda boya seçeneği de dahil olmak üzere ayrıntıları doğrudan boyamak ve yer değiştirme haritasından 3D detaylarını boyamak mümkündür. Karıştırıcı, daha sonra, Madde 5.6'da yer alan Allegorithmic fotogrametri filtrelerine benzer bir şekilde, arazide toplanan yüzey suyunun etkisini taklit etmek için yükseklik verilerini kullanabilir. Karıştırıcı tarafından oluşturulan doku haritaları, 32 bit, PBR'ye hazır ve otomatik olarak döşenir. Bunlar, 8,192 x 8,192 piksele kadar olan önceden ayarlanmış çözünürlüklerle bir dizi ortak formatta dışa aktarılabilir. Karıştırıcı ayrıca, kullanıcıların tam olarak hangi haritaların dışa aktarıldığını ve nasıl birleştirilmiş olduklarını belirtmelerini sağlar.

[Yerleştirme] https://www.youtube.com/embed/XUQwDBqAcJM [/ yerleştirme]
Quixel hakkında. Quixel, sanatçıların ve şirketlerin iş akışını ve boru hatlarını hızlandıran araçlar yaratmaya kendini adamış bir şirkettir. Bugün çok fazla zaman harcamanın, saatlerce tekrarlanan görevleri taşlamak yerine, tasarım, fikir denemeleri ve cilalama gibi daha önemli şeylere odaklanmak için kullanılabileceğini düşünüyoruz. Asıl amacımız, insanca mümkün olduğunca fazla yaratıcılık için yer açmaktır.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 39
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız