» » Corel Painter 2019 Full indir v19.1.0.487
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 13-10-2018, 00:44
Gönderen: SouthWeb
Corel Painter 2019 v19.1.0.487 (Win/macOS)

Corel Painter 2019 v19.1.0.487 (Win) | Dil: Çoklu Seçenek | Boyut: 515.44 MB

Dünya çapında sanatçılar tarafından boyama yazılımında en iyi seçim. En gerçekçi ve profesyonel dijital sanat stüdyosu ile resim mükemmellik elde edin. Ressam 2019, herhangi bir illüstratör, fotoğrafçı veya güzel sanatçıyı memnun etmek için Natural-Media ve sınırsız sanat malzemeleri sunar.

PROS için PROS tarafından düzenlendi
Geleneksel sanattan dijital sanat yazılımlarına geçiş yapmak ya da sadece dijital dünyada resim yapmak, Ressam beklentilerinizi aşacaktır. Geleneksel bir deneyime titizlikle bağlı olduğumuzu ve çizerlerin, güzel sanatçıların ve fotoğraf sanatçılarının ihtiyaçlarını aştığımızdan emin olmak için çeşitli sanatçıların danışma kuruluna güveniyoruz.

Çağdaş kullanıcı tarafından istenen güncellemeler
Daha koyu bir temayı ortaya çıkarmak için boyama işleminizin merkeze girmesini sağlayarak ferahlatıcı ve dönüştürülmüş bir kullanıcı arayüzü başlatın. Tam yaratıcı potansiyelinizi engelleyebilecek ve görüşünüzü sorunsuz bir şekilde yürütmenizi sağlayan birkaç kusuru giderdik.

Uyumluluk ve inanılmaz performans
AVX2 uzantıları ve kapsamlı kod optimizasyonlarını kullanan çok çekirdekli işlemciler ve CPU'lar için geliştirilmiş destek sayesinde, bu, Resmin henüz en hızlı sürümüdür. Windows çoklu dokunma pan, yakınlaştırma ve döndürme bir esinti. Wacom tableti boyama ve gezinme bir hayal. Ve biz .PSD dosyalarınızı destekleyeceğiz.

Colossal fırça koleksiyonu
900'den fazla ilham verici fırça ile yaratıcı keşiflerinize başlamayı hayal edin. En yeni versiyonumuzda, 36 YENİ ve çeşitli fırçalar ile dünyadaki en gerçekçi Natural-Media ve seçkin Parçacıklar, Desen Kalemleri, Kalın Boya fırçaları ve çok daha fazlası var!

Kompozisyon rehberi
Nihai sanat eserinize hızlı bir şekilde rehberlik etmek için Resinters çok yönlü Divine Proportion, Üçlü Kurallar, Perspektif Kılavuzları, Profesyonel Fotoğraf Boyama araçları, Dokular, Degradeler, Seçimler ve uygulama içi öğrenim kullanarak son resminizin mükemmel olmasını sağlayın.

Tamamen özelleştirilebilir
Yolunu boya. Diğerleriyle özelleştirin veya ortak çalışın ve istediğiniz her şeyi içe aktarın: Fırçalar, Özel Paletler, Kağıtlar, Akış Haritaları, Renkler, T
örnekler, Desenler, Degradeler, Nozullar, Görünüşler, Örgüler, Görüntüler ve Seçimler. Boyama yazılımında başka bir şeye mi ihtiyacınız var?

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 9
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız