» » Parted Magic 2018.10.12 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 13-10-2018, 00:40
Gönderen: SouthWeb
Parted Magic 2018.10.12

Parted Magic 2018.10.12 | Incl. PXE | Dil: English | Boyut: 644 MB


Ev veya Ofis için Güçlü Araçlar! Parted Magic, eksiksiz bir sabit disk yönetim çözümüdür. PartedMagic, işi bitirmek için gerekli araçlara sahiptir. Bölüm Düzenleyicisi ile bölümleri yeniden boyutlandırabilir, kopyalayabilir ve taşıyabilirsiniz. C: sürücünüzü büyüyebilir veya daraltabilirsiniz. Yeni işletim sistemleri için alan yaratın. Kayıp bölümlerden veri kurtarma girişimi.Disk Bölümleme
PartedMagic, işi bitirmek için gerekli araçlara sahiptir. Bölüm Düzenleyicisi ile bölümleri yeniden boyutlandırabilir, kopyalayabilir ve taşıyabilirsiniz. C: sürücünüzü büyüyebilir veya daraltabilirsiniz. Yeni işletim sistemleri için alan yaratın. Kayıp bölümlerden veri kurtarma girişimi.

Veri Kurtarma
PartedMagic, Windows şifrelerini kolayca sıfırlamanıza veya değiştirmenize izin verir. Kayıp dosyaları kurtarın. Disk okuma hataları olan cihazlardan kurtarma dosyaları.

Disk Klonlama
Tüm diski veya tek bir bölüme bilgisayar klonlayın. Klonlanan veriler bir görüntü dosyası olarak veya verilerin kopyalanmış kopyası olarak kaydedilebilir. Veriler daha sonra yerel olarak bağlı bir depolama aygıtına, bir SSH sunucusuna, bir Samba Sunucusuna veya bir Ağ Dosya Sistemi paylaşımına kaydedilebilir. Klon dosyası daha sonra gerektiğinde orijinali geri yüklemek için kullanılabilir.

Disk silme
PartedMagic, geleneksel üzerine yazma için kullanımı kolay çözümlerle birlikte gelir. Dahili Güvenli Silme. Sadece Boş Alanın Silinmesi.

Kıyaslama
Hiç ihtiyacınız olan tüm kıyaslama araçları! Bonnie ++, IOzone, Sabit Bilgi, Sistem Kararlılığı Test Cihazı, mprime ve stres.

Kurulum Gerekmiyor!
PartedMagic, tek başına bir Linux işletim sistemidir. CD veya USB sürücüsünden çalışır. Hiçbir şey yüklenmedi.

Disk Bölümleme Yazılımı
Disk bölümleme, bir sabit diski bölümler olarak adlandırılan birden çok depolama birimine böler. Birden çok bölümlü bir fiziksel disk birden fazla işletim sistemi çalıştırmak için kullanışlıdır. Her bölüm farklı bir dosya sistemi kullanabilir.

SSD Güvenli Silme?
Bir SSD sürücüsüne Ayrılmış Magic Secure Silme yapıldığında, tüm hücreleri boş olarak işaretlenir.

Kıyaslama Yazılımı?
Bir kıyaslama programı, bilgisayara karşı bir dizi standart test ve deneme yaparak bilgisayarın göreceli performansını test eder.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 24
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız