Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 12-10-2018, 17:22
Gönderen: SouthWeb
Downie 3.4.8 macOS
İnternetten bir video kaydedebilmeyi diledin mi? Daha fazlasını ara, Downie aradığın şey. Binlerce farklı siteden videoları kolayca indirin.
Temel Özellikler
- Birçok siteyi destekler - şu anda 1.000'den fazla farklı siteyi (YouTube, Vimeo, vs. dahil) destekliyor ve sayı hızla büyüyor.
- 4K video YouTube desteği - diğer birçok YouTube indiricisinden farklı olarak Downie, YouTube'daki HD videoyu 4K'ya kadar destekler.
- Postprocessing - videonuzu iTunes için MP4'te mi ihtiyacınız var? Ya da sadece ses parçasını mı istiyorsunuz? Sorun değil, Downie bunu sizin için otomatik olarak halledebilir!
- Hızlı destek - Genellikle 24 saat içinde e-postalara yanıt veriyorum ve genellikle bir sonraki güncellemede istenen siteler için destek ekliyorum.
- Sık güncellemeler - Yeni sitelerin desteklenmesi için haftalar veya düzeltilecek hatalar beklemeyin! Downie, yeni özellikler, desteklenen siteler vb. İle haftada bir kez güncellenir.
- Uluslararası - sadece Downie'nin ülkeye özgü siteleri desteklemediği gibi, çeşitli dillere yerelleştirilmiştir. Diliniz eksikse bizimle iletişime geçin - çeviri karşılığında size ücretsiz bir lisans sunabiliriz.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 14
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız