» » basICColor SMARtt 3.0.0 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 12-10-2018, 17:20
Gönderen: SouthWeb
basICColor SMARtt 3.0.0 Build 142
basICColor SMARtt, yüksek kaliteli LCD ekranlarda baskı kalitesi yumuşak prova oluşturmak için güçlü ve yeni bir araçtır. SMARtt, kullanımı kolay bir yazılım paketinde temel gereksinim kalibrasyonunu, doğrulamayı, görselleştirmeyi ve iletişimi birleştirir. Tarayıcılar veya izleme eklentileri gibi başka hiçbir program gerekmez.
SMARtt, özellikle spot renkler söz konusu olduğunda çıktıyı yazdırmak için baskı verilerinin daha iyi bir eşleşmesini sağlarken, dijital provaya eşit, görsel olarak ve ölçülebilir şekilde en yüksek kalitede renk doğruluğu sağlar. Geleneksel bir dijital prova ile karşılaştırıldığında, SMARtt, tek tek renklerin ayrımlarını ve üst baskı davranışlarını kolayca ve etkili bir şekilde gösterebilir. SMARtt ayrıca farklı çıktı profillerinin görselleştirilmesini ve anında karşılaştırılmasını ve görüntü oluşturma amaçlarını da sağlar.

Her kanıtın yanında fontlar, PDF sürüm bilgisi ve kalibrasyon parametreleri gibi önemli meta veriler gösterilebilir. Tek başına bu özellikler ile basICColor SMARtt zaten basılı bir kanıt ile karşılaştırıldığında gerçek bir fayda sunuyor.

Önemli Maliyet Tasarrufları
SMARtt, iş akışınızda herhangi bir yere uygulanabilir ve sarf malzemeleri ve nakliye maliyetlerinde önemli tasarruf sağlar. Bugünün geleneksel olarak üretilen kanıtlarının çoğu sadece iç amaçlar için kullanılmaktadır. Bu kanıtların maliyetleri genellikle son müşteriye faturalandırılamaz. SMARtt'i iş akışınızda kullanarak, birçok gereksiz kağıt provası önlenebilir.

Tak ve Prova
SMARtt, yumuşak bir sistemi kalibre etmenin son derece kolay bir yolunu sunar. Kullanıcı, bir müşteri üretim iş akışının özel gereksinimlerine bireysel olarak uyarlanabilen önceden tanımlanmış ayarlardan seçim yapabilir. Otomatik sihirbazlar, kalibrasyon ve doğrulama prosedürlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar ve sistemin hızlı kurulumunu ve kontrolünü sağlar. Deneyimsiz kullanıcı bile hızlı ve kolay bir şekilde renk ve içerik doğru sonuçlar ve doğrulamalar üretebilecek.

Doğrulama ve Raporlama
SMARtt, baskı verilerinizi gerçek baskı durumuna ve ISO standartlarına göre doğrular. FOGRA mediawedge V3'ün dijital versiyonu ölçülür ve monitörde onaylanır. Ölçme ve doğrulama kalitesi, basılı bir kanıtla karşılaştırılabilir. Her validasyonun sonuçları yerel olarak kaydedilir ve baskı dosyaları ile birlikte arşivlenebilir. Daha sonraki bir aşamada bile, dokümanlar, ilk onaylamalarında geçerli olanla aynı parametrelerle gösterilebilir ve çoğaltılabilir.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 17
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız