» » Iperius Backup Full 5.8.0 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 11-10-2018, 22:54
Gönderen: SouthWeb
Iperius Backup Full 5.8.0 Multilingual

Iperius Backup Full 5.8.0 Multilingual | File size: 48.9 MB

Iperius Backup, Google veya Microsoft gibi tanınmış sağlayıcılar tarafından sunulan birçok bulut depolama hizmetinin avantajlarını elde etmek için mükemmel bir yazılımdır. Tek bir uygulama ile dosyalarınızı Google Drive, Dropbox veya Microsoft SkyDrive'a kolayca kaydedebileceksiniz. Bu yedekleme görevi birkaç tıklama ile yapılandırılabilir ve bunun sonucu, AES 256 bit şifreleme ile sıkıştırılmış ve korunan otomatik çevrimiçi yedeklemelerin tam güvenliğidir.

Iperius Backup, tüm işletim sisteminin hızlı ve artımlı bir yedekleme (blok düzeyinde yedekleme) ile kopyalanmasını sağlayan en gelişmiş Windows sürücü görüntüleme teknolojisini kullanır. Iperius Backup, bir sunucu sistemini birkaç dakika içinde kurtarmanıza izin veren tam disk görüntüleri oluşturabilir (çıplak metal geri yükleme). Ayrıca, tek tek dosyaları geri yükleyebilir, VHD görüntü dosyasını bağlayabilir ve sistemi benzer olmayan bir donanıma geri yükleyebilirsiniz (donanımdan bağımsız geri yükleme).

Iperius Backup, Windows Server 2008 ve Windows Server 2012 için gelişmiş ve uygun fiyatlı bir bant yedekleme yazılımıdır. Iperius, en iyi teyp yedekleme yazılımlarından biridir: kurulumu son derece kolay ve hızlı, güvenilir, hızlı ve esnek kurtarma özellikleriyle. Iperius Backup, yaygın HP DAT 72 USB veya SCSI'den başlayarak AIT, DLT ve SDLT'ye kadar ve birçok terabayta yedeklemeyi sağlayan güçlü ve yüksek kapasiteli LTO 5 ve LTO 6 cihazlarına kadar her türlü teyp sürücüsünü destekler.

Iperius Backup, herhangi bir sunucu veya NAS türünde FTP yedekleme için gelişmiş bir yazılımdır. Iperius, güvenli bir FTPS protokolü ve aynı zamanda zip sıkıştırma ve AES 256 bit şifreleme ile birkaç basit yapılandırma ile uzak bir sunucuya yedek gönderebilir. Iperius, tüm web sitelerinin otomatik olarak yüklenmesini gerçekleştirebilir, aktarım bant genişliğini sınırlayabilir, birden fazla sunucuya paralel aktarım yapabilir ve sistem yöneticilerinin istemciler için merkezi bir yedekleme stratejisi oluşturmasına yardımcı olabilir.

Iperius Backup, sınırsız sayıda dosya ve klasörü bilgisayarınızdan harici sabit sürücülere veya ağ aygıtlarına (NAS sunucuları gibi) senkronize edebilir. Dosyaları ve klasörleri sınırsız sayıda hedefe kopyalayabilir ve kaynak klasörlerde daha fazla mevcut olmayan dosyaları silerek ayna kopyalarını saklayabilirsiniz. Bu, yedekleme cihazınızda yer açmanıza ve her zaman mükemmel bir senkronize yedeklemenize izin verir.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 11
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız